Fitness centrum Contours – vstup jen pro ženy

logo fitness centrum ContoursMnoho žen doposud nezačalo cvičit v nějakém fitness centru jen proto, že nechtěly být terčem kritických pohledů namakaných mužů. Pro další může být problémem to, že nevědí jak přesně by měly cvičit, na jakých strojích, jak dlouho a podobně. To vše řeší celosvětová síť fitness center Contours, kam mají přístup pouze ženy a pro každou je po celou dobu cvičení k dispozici profesionální trenérka.

Nyní již jsou v provozu první dvě centra v Praze a chystají se další v Brně, Ostravě a Opavě. Celkem již Contours působí ve více než 27 zemích světa. Jelikož jde o franchisový koncept, můžete fitness centrum Contours provozovat i vy, a spojit tak příjemné (zacvičit si sama ve svém) s užitečným (podnikat v oboru fitness).

Určitě to všechny znáte. Práce, rodina, děti, povinnosti, nákupy… kde vzít čas na sport? Contours má pro vás velmi elegantní řešení. Speciální posilovna jen pro ženy nabízí vše, co potřebujete k tomu, abyste zhubly, odreagovaly se a měly lepší náladu. Intenzivní cvičení založené na kruhovém tréninku vám zabere jen třicet minut (skutečně!) a výsledky na sobě uvidíte velmi brzy.

fitness Contours - interiér

Contours – to je fitness trochu jinak, systém cvičení s vlastní trenérkou určený výhradně pro ženy. Pro ženy bez ohledu na věk a hmotnost. Cvičení může trvat jen 30 minut včetně zahřátí a střečinku (2 okruhy), cvičit však můžete jak dlouho chcete a přijít můžete kdykoli bez plánování a objednávání (s vyjímkou první návštěvy fitness Contours, na tu je třeba se objednat telefonicky). Stroje a aerobní stanoviště jsou vyvinuty speciálně pro ženy a každá rychle pochopí, jak je používat.

S ohledem na vaši kondici a případná zdravotní omezení s vámi vypracuje plán cvičení zkušená trenérka, která je vám k dispozici po celou dobu vaší návštěvy. Fitness Contours nabízí útulné komorní prostředí a ryze ženskou společnost při plnění vašich cílů.
Contours vám pomůže zhubnout, zlepšit kondici a zpevnit zdraví, s čímž přijde také lepší nálada, vyšší sebevědomí a snadnější zdolávání každodenních překážek.

V čem je Contours jiné než běžná fitness?
• jedná se o kruhový trénink – 8 posilovacích strojů v kruhu a 8 stanovišt pro aerobní cvičení
• cvičení na každém stanovišti trvá 45 sekund
• celková doba cvičení dvou okruhů je pouhých 30 minut – cvičit však můžete jak dlouho chcete

fitness Contours - trenérka

Ceny fitness Contours:

3 měsíční členství: 2.990 Kč (při třech návštěvách týdně vychází vstup na 83 Kč, při pěti návštěvách týdně na 50 Kč)
6 měsíční členství: 4.990 Kč (při třech návštěvách týdně vychází vstup na 69 Kč, při pěti návštěvách týdně na 42 Kč)
12 měsíční členství: 8.990 Kč (při třech návštěvách týdně vychází vstup na 62 Kč, při pěti návštěvách týdně na 38 Kč)

pobočky fitness Contours:

  1. Na Zatlance 4, 150 00 Praha 5, Po-Ne 9.00 – 21.00
  2. Bělohorská 126 /197, 169 00 Praha 6, Po-So 9.00 – 21.00, Ne 14.00 – 21.00

2 komentáře u „Fitness centrum Contours – vstup jen pro ženy“

  1. Ahoj, stáhni si z internetu nějaké cvičení na doma, je jich hodně, například DVD s aerobikem, zumbou, Taebo a podobně.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..