FITNESS POWER – Praha 4

fitness-power-pankracModerní posilovna Fitness Power v Praze 4 – na Pankráci, je již v provozu od roku 2001. Posilovna Fitness Power nabízí na ploše větší než 170 m2 svým návštěvníkům dostatečné vyžití v našem fitness centru. Využíváme kvalitní cvičební stroje řady MP Company. Kromě kvalitních služeb a nízkých cen v našem fitness centru, dále nabízíme také příjemné posezení, občerstvení, prodej sportovního oblečení a doplňkové výživy pro sportovce apod. Můžete též využít služeb asistovaného strečingu.

Fitness Power – FITNESS – POSILOVNA
Rádi Vás uvítáme v našem fitness centru (Praha 4 – Pankrác), které Vám na ploše větší než 170 m2 nabízí dostatečné množství posilovacích strojů k formování Vaší postavy. V našem fitness centru používáme kvalitní stroje značky MP company. Společnost MP company s.r.o. je českou firmou a působí na trhu již přes 10 let. Vyrábí a testuje stroje pro fitness a své výrobky dodává nejen na český trh, ale úspěšně působí i v Německu.
V jejich nabídce naleznete širokou paletu strojů na fitness: od posilovacích strojů, přes žebřiny, činky, rotopedy, scottovu lavici, posilovací věže, lavice na břicho apod. Každý si jistě najde ten svůj stroj na vlastní fitness program.

Fitness Power – solárium
V našem fitness centru (Praha 4, Pankrác) máme také k dispozici kvalitní moderní turbo solária Ergoline.
Opalovaní v našem turbosoláriu je bezpečné. Pravidelně měníme trubice v soláriu podle doporučení výrobce (tj každých 800 hodin).
Firma Ergoline pochází z Německa (založena byla v roce 1927) a dnes úspěšně expanduje se svými špičkovými solárii do celého světa. V Německu mají cca 55% podíl na trhu solárií.
Solária Ergoline mají Certifikaci DIN ISO a ekologický audit. Všechny materiály se důkladně kontrolují, zda jsou odolné vůči UV záření, poškrabání a čistícím prostředkům. Každá jednotlivá součást solária prochází přísnými testy trvanlivosti, které jsou součástí komplexních zkoušek.

Fitness Power – Masáže
V našem Fitness Power centru Praha 4 Pankrác provádíme spoustu druhů různých masáží. Naši lidé Vám samozřejmě rádi poradí, kterou masáž využít vzhledem k Vašim potřebám a přáním.

Fitness Power – FUNKČNÍ TRÉNINK
V našem Fitness centru jsme zprovoznili nový systém cvičení Funkční trénink (obdoba CROSSFIT), který pochází z Ameriky a získává si velkou oblibu po celém světě. Jedná se o úplně jiný trénink, než jaký znáte z fitness center. Je vhodný pro muže i ženy a nezáleží na Vaší aktuální fyzické kondici. Cílem Funkčního tréninku není nabírání svalové hmoty, ale rozvoj Vaší celkové kondice, obratnosti a rychlosti.
Cvičení se skládá z několika málo cviků, ale v sériích. Vše se dělá na čas a můžete porovnávat své výsledky a zlepšení. Cvičení probíhá v našem fitness centru v době, kdy je normálně zavřeno, tzn. mezi 7-9 hodinou ve všední den a nebo o víkendu mezi 10-12 hodinou pod vedením jednoho trenéra. Nebudete tak rušeni běžnými návštěvníky posilovny.

Fitness Power – KRUHOVÝ TRÉNINK
V našem Fitness centru jsme zprovoznili nový systém cvičení Kruhový trénink. Jedná se o efektivní intenzivní trénink s osobním trenérem zacílený na získání dobré kondice, nárůst síly a vyrýsování těla. Vhodné pro muže i ženy do 50let.
Při Kruhovém tréninku zapojujete všechny svaly těla a cvičíte vždy určitý čas na vybraném stanovišti a poté se přesunete na jiné. Obvykle se točí cca 5-10 cviků. Vše řídí a koriguje trenér. Cvičí se ve skupině 2-10 lidí, mimo běžnou provozní dobu fitnesscentra.

Fitness Power – KONDIČNÍ TRÉNINK
Kondiční trénink je prioritně zaměřen na získání vytrvalosti-odolnosti proti únavě, obratnosti, rychlosti a síle. Kondiční trénink využívá zejména vlastní hmotnosti, netradičních cviků, pozic a kombinací.
Jeho podstata je co nejlépe a nejefektivněji doredukovat zbývající tuk, zlepšit kondici, zformovat postavu a posílit celé tělo. Cvičení probíhá s využitím pomůcek jako švihadlo, míče nebo jednoručních činek a vlastní váhy. Kondiční trénink je rozdělen do několika bloků a to vždy po minutách.
Jelikož je trénink intenzivní, cvičite na vysoké tepové frekvenci a to má příznivý vliv na chod metabolismu Tím, že je kondiční trénink velmi intenzivní, dochází k odbourávání tuků ještě několik hodin po jeho ukončení.

Zdroj: www.fitnesspower.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..