Liposukce zdarma od Stylissimo

Uvažujete již dlouho o kosmetické úpravě partií, kde se vám nedaří hubnout cvičením ani dietou? Je pro vás tento zákrok finančně nedosažitelný? Právě pro vás je pak určena soutěž, ve které zdarma získáte liposukci břicha nebo stehen, a to dle vlastního výběru.

Pořad Stylissimo televize Óčko vyhlásil ve spolupráci s plastickou chirurgií Perfect Clinic – Kufa, Pros a tým soutěž, jejíž výhrou je zdarma provedená plastická operace. Za pomocí liposukce si můžete nechat odsát nadbytečný podkožní tuk z míst, která vás nejvíce trápí.

Je ale nutno říci, že touto operační technikou rozhodně nevyřešíte svou obezitu, jde spíše o kosmetickou úpravu.

Soutěž je bohužel diskriminující pro lidi ve věku 36 let a více, neboť do soutěže se může přihlásit každá žena či muž ve věku 18 až 35 let. Stanice Óčko má zřejmě velmi špatné povědomí o tom, jaké věkové skupiny má mezi svými diváky, jinak si nedokáži představit, proč by chtěla diskriminovat své diváky – čtyřicátníky. Výherce pak má na výběr mezi liposukcí břicha či stehen.

Úplná pravidla soutěže STYLISSIMO:

 1. Soutěžní kola
  Přihlášení do soutěže: Diváci se do soutěže mohou přihlásit pouze a jedině zasláním přihlášky (viz. odst. 4 – Přihlašovací formulář) a aktuální fotografie. Přihlášku a fotografie lze zaslat dvojím způsobem:
  1. E-mailem: přihlášku a fotografie v digitální podobě zasílejte e-mailem na adresu stylissimo@ocko.tv (výhradně ve formátu JPG s nízkou kompresí, do předmětu uveďte „STYLISSIMO-SOUTĚŽ“). Minimální rozměr fotografií je 1.024×768 pixelů. Interpolované (uměle zvětšené) fotografie budou vyřazeny. Velikost všech snímků dohromady zasílaných jednou e-mailovou zprávou nesmí přesahovat velikost 10 MB.
  2. Poštou: vyplněnou přihlášku a fotografie o rozměru 10 x 13 cm NEBO vypálené na CD (formáty JPG, TIF, BMP) zašlete klasickou poštou na doručovací adresu TV Óčko, Vrchlického 29, Praha 5, PSČ 155 00; obálku je nutné označit heslem: STYLISSIMO – SOUTĚŽ. Zaslaná CD nevracíme. U snímků zasílaných na CD není maximální rozměr limitován.
  Součástí formuláře a nutnou podmínkou pro řádný vstup do soutěže je výběr druhu plastické operace (břicho nebo stehna) a zdůvodnění, proč divák chce operaci podstoupit. Ze zaslaných přihlášek vybere MUDr. Roman Kufa, PERFECT CLINIC, 2 výherce, kteří získají hlavní výhry.
 2. Souhlas se zveřejněním zaslaných materiálů a souhlas s natáčením
  TV Óčko natočí o vítězi, prováděném výkonu a konečném porovnání stavu před a po operaci reportáž, a tu odvysílá v pořadu STYLISSIMO (viz. odst. 3 – Časový harmonogram). Zasláním přihlášky soutěžící zároveň vyjadřuje svůj souhlas se zveřejněním fotografií ve vysílání TV Óčko a na webových stránkách TV Óčko a Perfect Clinic a v případě výhry s natáčením reportáže pro TV Óčko, včetně vlastního výkonu operace. Plastická operace bude provedena 15. 4. v 8,00 hod. v prostorách Perfect Clinic, Kartouzská 10, Praha 5.
 3. Časový harmonogram
  a) Harmonogram soutěže
  28.3 : Vyhlášení soutěže v pořadu Stylissimo
  4. 4. : Uzávěrka došlých přihlášek (v 00.00 hod.)
  6. 4. : Výběr a kontaktování 2 výherců
  11. 4. : Zveřejnění výherců v pořadu
  15.4.: Provedení operací, Perfect Clinic, Kartouzská 10, Praha 5
  6. a 20.6. : Odvysílání reportáží v TV Óčko
  b) Termíny vysílání pořadu v období jaro 2010
  Premiéra: neděle 17:00 hod. (repríza vždy následující čtvrtek od 13.00) 28.3., 11.4., 25.4., 9.5., 23.5., 6.6. a 20.6.
 4. Přihláška do soutěže
  „Přihlašovací formulář najdete zde“
 5. Pravidla soutěže
  Tato úplná pravidla soutěže i hlasování jsou zveřejněna po dobu její platnosti na webové stránce www.ocko.tv.
 6. Organizátor soutěže
  Stanice O, a.s., se sídlem Vrchlického 29, Praha 5 – Smíchov IČ: 26509911, zaps. v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B., vložka 7531 (dále jen „organizátor“) pořádá soutěž o plastickou operaci (součást pořadu Stylissimo); přihlášky do soutěže je možné zasílat od 28.3.2010 od 17:30:00 hod – do 23.59.59 hod 4.4.2010. Jména 2 výherců budou zveřejněna ve vysílání Óčka, a to dne 11.4.2010 v pořadu Stylissimo.
 7. Komu je tato soutěž určena?
  Tato soutěž je určena všem občanům České republiky, s výjimkou zaměstnanců a spolupracovníků Stanice O., KLIENTA a jejich rodinných příslušníků. Za rodinné příslušníky se pro účely této soutěže považují osoby tvořící domácnost a/nebo osoby blízké ve smyslu § 116 a 117 Obč.
 8. Cena
  Do této soutěže byla firmou PERFECT CLINIC, s.r.o. poskytnuta pro vítěze soutěže (tzn. dva vybrané výherce) následující cena: ZDARMA PROVEDENÁ PLASTICKÁ OPERACE: liposukce břicha a stehen.
 9. Výherce
  Ze všech došlých přihlášek vybere MUDr. Roman Kufa, Perfect Clinic, 2 výherce, kteří budou z lékařského a estetického hlediska nevhodnějšími kandidáty. Zástupce Stanice O poté informuje výherce o získání výhry. Nepřijme-li účastník hovor do termínu předtáčky nejbližšího pořadu (telefonista učiní 3 pokusy a pošle informační SMS), nebo nebude-li ochoten výhru (tedy plastickou operaci) z jakéhokoli důvodu podstoupit nebo přistoupit na ostatní podmínky organizátora (tzn. účast na natáčení apod.), výhra přechází na jiného výherce dle výběru MUDr. Romana Kufy (atd.).
 10. Práva a povinnosti Organizátora (Stanice O)
  Organizátor zajistí uhrazení případné srážkové daně, kterou jsou zatíženy výhry v souladu s příslušnými právními předpisy. Účastníci se soutěže účastní s vědomím, že nemohou požadovat peněžité plnění za soutěžní ceny. Ceny nelze vymáhat soudní cestou. Organizátor si vyhrazuje právo v odůvodněných případech akci zkrátit, prodloužit, změnit nebo zrušit. Účastí v soutěži každý účastník souhlasí s tím, že organizátor je oprávněn užít bezplatně jména a podobizny výherců ve sdělovacích prostředcích a propagačních materiálech organizátora s tím, že mohou být pořizovány a zveřejňovány výše uvedeným způsobem i jejich zvukové a obrazové záznamy.

Přihlašovací formulář soutěže Stylissimo..

Jeden komentář u “Liposukce zdarma od Stylissimo”

 1. dobry den strasne bych si prala odstranit prebyt.tuk z bricha,jelikoz kdyz hubnu tak bricho mi zustane a vysi a vzhledove je to dost oslive.Jsem mamca 2lete princezny.dekuji frantova

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..