C.L.A. 1300 FitActive s výtažkem zeleného čaje

Přípravek významně napomáhá odbourávat a spalovat tuky při zachování nebo posílení svalové tkáně. Přeměnou tuků v energii C.L.A. podporuje zeštíhlování, zpevňování a formování postavy. Přírodní látka C.L.A. (konjugovaná kyselina linolová) svými vlastnostmi pomáhá zpomalovat ukládání tuků v těle. Každá tobolka přípravku obsahuje 80% vysoce vstřebatelnou a účinnou látku C.L.A.. Výtažek ze zeleného čaje (GTE) stimuluje spalování neuloženého tuku a vhodně tak doplňuje účinek C.L.A.. Pro dosažení maximálního účinku se doporučuje aktivní pohyb.

Corectia C.L.A. 1300 FitActive

Zhubnout a neztrácet energii

Mnoho žen nemá žádné problémy se svou postavou, pravidelně jedí, nekontrolují důsledně skladbu svého jídelníčku, vykonávají pouze pohyb spojený se zaměstnáním a rodinou. Jiné doslova bojují se svou hmotností a obvykle po určitém čase přestávají věřit, že se jim někdy podaří být štíhlé. Může se zdát, že redukce hmotnosti je něco jednoduchého až banálního. Opak je však pravdou. Z mnohaletého zkoušení stále nových diet a podpůrných přípravků mohou ženy velmi snadno dospět do psychického stavu zmatenosti a psychické rozladěnosti s pocitem ztráty vitality a životní energie. Pak mnoho nechybí k vlastnímu podceňování, ke ztrátě sebevědomí, k nespokojenosti s vlastním tělem. Pochopitelně takto emotivně naladěná žena nepůsobí příliš pozitivně na své nejbližší okolí, na svého partnera, rodinu a tomuto vlivu odpovídající zpětná vazba pouze prohlubuje jejich duševní chaos. To, že základem úspěchu jsou ve většině případů trvalé, příjemné změny v životosprávě je všední a dnes tak trochu monotónní a neatraktivní informace.

Protože se všichni odlišují ve schopnosti uvolňovat tuk z tělesných zásob, je proces redukce do určité míry vždy individuální, a to nejen ve skladbě diety a cílových trvalých změn v životosprávě. Všechny redukční postupy však mají jeden společný průvodní jev, který je často příčinou neochoty, selhání a následného přejídání se znovuzískáním původní hmotnosti. Je to přechodná ztráta vitality a životní energie. Její příčinou jsou nejen změny v nutriční hodnotě pravidelné stravy a také značné přeorganizování zaběhnutého denního koloběhu, což je většinou provázeno zvýšenou náročností, disciplínou a únavou. Proto je cílem moderního podpůrného doplňku stravy určeného k podpoře hubnutí nejen stimulace procesu uvolňování a spalování tuků, ale také nalezení mechanismu využívajícího vzniklého relativního přebytku vnitřní energie k udržení pocitu vnitřní pohody, vitality a životní energie. Nutno podotknout, že nové Corectia tobolky v tomto směru výrazně převyšuje ostatní na trhu dostupné přípravky na hubnutí.

Mechanismy účinku

Konjugovaná linolová kyselina (C.L.A.)

Má výrazný biologický účinek spočívající ve zpomalování ukládání tuků do tukových buněk. Základním způsobem je tento efekt prokázaný zejména u tukových buněk rozptýlených ve svalech. Vyšší chemická stálost C.L.A. je příčinou lepší funkce buněčné stěny svalové buňky, což se mimo jiné může pozitivně projevit na svalovém tonu a síle. Zřejmě tomuto efektu také napomáhá více volného tuku, jehož ukládání CLA zpomaluje, a který je za předpokladu pravidelné fyzické aktivity „spalován“ za uvolnění energie nebo transformován na glykogen. Svými vlastnostmi je C.L.A. ideální pro kombinaci s dalšími látkami schopnými pozitivně ovlivnit metabolismus tukové buňky.

Kombinace CLA a Green Tea

Čajové polyfenoly obsažené v extraktu ze zeleného čaje (používá se označení Green Tea Extract) stimulují „spalování“ neuloženého tuku, vhodně tak doplňují účinek C.L.A., která zpomalením procesu ukládání zvyšuje nabídku tuku ke „spálení“. Protože proces přeměny tuku na energii neprobíhá náhodně, ale je v organismu pečlivě kontrolován a řízen, musí být nutně vytvořena poptávka po energii, nejlépe pravidelnou fyzickou aktivitou. Za velmi vhodnou lze považovat aplikaci formou měkké želatinové tobolky, kde předpoklad částečného rozpuštění čajových polyfenolů v C.L.A. může pozitivně dále přispět k účinnosti výrobku. Směs nepůsobí pouze izolovaně na tukové buňky, ale pozitivně ovlivňuje mimo jiné také fyziologické funkce cév a srdce a obranyschopnost.

Doplněk stravy s dostatečným obsahem C.L.A. a Green Tea Extractu v denní doporučené dávce představuje rozumný a funkční doplňkový nástroj zaměřený na redukci tělesné hmotnosti a formování postavy. Protože ochota uvolňovat a spalovat nadměrně uložené tuky je u každého velmi individuální, je vhodné užívání tohoto doplňku kombinovat s pravidelnou fyzickou aktivitou (rychlejší chůze, jízda na kole, cvičení se zvýšenou dechovou frekvencí, plavání). Tobolky se doporučuje užívat nejlépe v období mezi pravidelnou fyzickou aktivitou. U několikaměsíčního užívání doplňku lze očekávat také pozitivní vliv na normální funkce cév a srdce, příznivě bude také ovlivněn a regulován proces trávení.

Přípravek C.L.A. 1300 FitActive z řady Corectia reducing line je určen k redukci tělesné váhy, významně napomáhá odbourávat a spalovat tuky při zachování nebo posílení svalové tkáně. Podporuje odbourávání podkožního tuku, pozitivně ovlivňuje zažívání a dodává vitalitu i energii.

Doporučené denní dávkování:

2 až 3 tobolky jednou denně, nejlépe před jídlem nebo během jídla.

Obsah:

45 tobolek nebo 90 tobolek

Zvláštní upozornění:

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Ukládat mimo dosah dětí! Přípravek není vhodný pro těhotné ženy a kojící matky. Souběžné užívání s léky konzultujte se svým lékařem.

Složení:

Každá tobolka obsahuje 900 mg vysoce vstřebatelné a účinné 80% přírodní látky C.L.A. (konjugovaná kyselina linolová) a 100 mg zeleného čaje (GTE – Green Tea Extract).

C.L.A. 1300 FitActive si můžete koupit v eShopech na webu či v lékárnách.

Zdroj: Simply You a.s

Všechny výše uvedené informace o vlastnostech produktů jsou pouze tvrzením výrobce, dovozce či distributora daného produktu. Nezávislost a reálnost těchto tvrzení si musí každý posoudit sám.

Náš server nemá možnost výše uvedená tvrzení o produktech ověřovat, o těchto přípravcích tedy pouze informujeme, což rozhodně není doporučení jejich užívání.

Případné užívání jakýchkoliv potravinových doplňků je pouze na vaše vlastní riziko a zodpovědnost.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..