Informace o přípravku Dialevel

Přípravek je doporučován diabetikům, osobám s poruchou glukózové tolerance a lidem trpícím nadváhou. Usnadní vám také život s cukrovkou. Dialevel je odborníky sestavená kombinace aktivních látek, které příznivě ovlivňují hladinu cukru v krvi a zabraňují vzniku neurodegenerativních komplikací při diabetu.

DialevelKdy Dialevel pomáhá:

 • vysoká hladina krevního cukru
 • porucha citlivosti, mravenčení a bolest v končetinách
 • redukční dieta
 • sportovci – diabetici

Přípravek obsahuje účinné dávky vědecky ověřených látek:

 • kyselina alfa-lipoová (200,0 mg v každé tabletě)
 • extrakt ze skořice (55,6 mg v každé tabletě)
 • chróm (60,0 µg v každé tabletě)

Složení:

kyselina alfa-lipoová, plnivo (fosforečnan vápenatý), celulóza, skořice (Cinnamomum cassia extrakt), kvasnice obohacené chrómem, rozvolňovadlo (karboxymethylcelulóza), potahovací látky (hydroxypropylmethylcelulóza, barvivo – oxid železitý), kyselina stearová, látka protispékavá (oxid křemičitý), stearát hořečnatý.

Co je Dialevel

Základní účinky:

Dialevel je odborníky sestavená kombinace aktivních látek, které pomáhají normalizovat hladinu krevního cukru a zmírňovat projevy diabetické neuropatie. Diabetická neuropatie je častá komplikace onemocnění cukrovkou, která se zpravidla projevuje pocitem neklidu a mravenčení v nohou, zhoršenou citlivostí a bolestí zejména dolních končetin.

Informace o složení:

Dialevel obsahuje optimální kombinaci tří látek s klinicky ověřeným účinkem.

Kyselina alfa-lipoová

Má silné antioxidační účinky, proto chrání tkáně před poškozením tzv. oxidačním stresem a tím přispívá k zabránění rozvoje komplikací diabetu, především vzniku diabetické neuropatie. Kyselina alfa-lipoová pomáhá zlepšovat přísun glukózy do buněk, přeměňovat sacharidy, tuky a bílkoviny na energii a napomáhá regeneraci a ochraně jaterních buněk. Příznivě ovlivňuje průtok krve k nervům a vedení nervových impulsů.

Extrakt ze skořice

Skořice pomáhá zlepšovat inzulínovou citlivost a plynule udržovat hladinu cukru v krvi bez nežádoucích výkyvů. Rovněž příznivě ovlivňuje hladinu cholesterolů a tuků v krvi.

Chróm

Stopový prvek, který je důležitý pro štěpení bílkovin, tuků a cukrů. Napomáhá správně využívat v organizmu inzulín a bránit poklesu hladin cukru pod normální hodnoty. Chróm pomáhá zlepšit kontrolu glukózy i tuků a zvyšuje účinnost standardních antidiabetických léků. Chróm je v běžné stravě obsažen v nedostatečném množství, a proto je, zvláště u osob s poruchou glukózové tolerance a u diabetiků, vhodné jeho dodávání. Bylo zjištěno, že diabetici mívají koncentraci chrómu v krvi sníženou.

Dialevel pomáhá:

 • regulovat hladinu cukru v krvi
 • při bolestech, pocitu neklidu a mravenčení v nohou jako příznacích komplikací diabetu (tzv. diabetická neuropatie)
 • zvyšovat účinek inzulínu a využití glukózy v buňkách
 • snižovat hladinu cholesterolu
 • chránit nervový systém (má antioxidační účinky)

Dialevel je k dostání v balení 30 a 60 tablet.

Dávkování a užívání

Jak užívat přípravek Dialevel

Doporučuje se dávkování 2 tablety denně, nejlépe po jídle, zapít dostatečným množstvím tekutiny. Tablety lze užívat obě současně. Pro dosažení optimálního účinku není nutné užívání rozdělit na dvě denní dávky.

Dialevel si můžete koupit v eShopech na webu, v lékárnách, nebo na bezplatné infolince Klubu zdraví WALMARK.

Zdroj: Walmark, a.s.

Všechny výše uvedené informace o vlastnostech produktů jsou pouze tvrzením výrobce, dovozce či distributora daného produktu. Nezávislost a reálnost těchto tvrzení si musí každý posoudit sám.
Náš server nemá možnost výše uvedená tvrzení o produktech ověřovat, o těchto přípravcích tedy pouze informujeme, což rozhodně není doporučení jejich užívání.
Případné užívání jakýchkoliv potravinových doplňků je pouze na vaše vlastní riziko a zodpovědnost.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..