Formia – zhubněte také Vy!

Tyto kapsle si již dle tvrzení distributora vyzkoušelo 55 tisíc spokojených uživatelek, čímž se kapsle Formia staly na jaře 2007 nejžádanějším výrobkem na hubnutí. Kapsle Formia jsou doplňkem stravy.

Formia - jarní zvýhodněné baleníKapsle Formia jsou doplňkem stravy.

Formia4 – 4 mechanismy hubnutí:

Urychluje metabolismus:

Čím rychlejší metabolismus, tím nižší váhové přírůstky při stejném příjmu stravy. Již mírné zvýšení tepové frekvence a tělesné teploty stačí ke zvýšení spotřeby energie, ke spalování více kilokalorií, které jsou vyzářeny v podobě tepla.
Formia4 kombinuje látky, které zrychlují metabolismus i v klidovém stavu a zbavují Vás energie dříve, než se potrava stačí přeměnit na tukové zásoby.

Odbourává tělesný tuk:

Tělesný tuk je také zásobárna energie, kterou si tělo šetří “na horší časy”. Proto přichází při výdeji energie na řadu až jako poslední a chceme-li se tuku zbavit, musíme tělu pomoci jej rozložit. Látky obsažené ve Formia4 působí na tukové zásoby a uvolňují tuk do krevního oběhu, kde oxiduje a je odbouráván.

Snižuje chuť na sladké:

Také dobře znáte ten pocit, že bez čokolády to už nevydržíte ani minutu?
Nemůže za to nutně jen Vaše slabá vůle, ale také náhlé výkyvy hladiny glukózy v krvi.
Formia4 hladinu glukózy v krvi vyrovnává a Vás tak chrání před neodbytným nutkáním dát si něco sladkého.

Omezuje hlad:

Naše tělo potřebuje k provozu glukózu, kterou získává z potravy. Bohužel, náš organismus má také vrozený sklon vytvářet si tukové zásoby. Potravy proto vyžaduje mnohem více, než je nutné, a když ji nedostane, brání se. Pociťujeme hlad.
Účinné látky ve Formia4 omezují hlad na rozumnou míru a chrání tak před nadměrným přísunem potravy a vytvářením nežádoucích tukových zásob.

Kapsle Formia si můžete koupit v eShopech na webu či v lékárně.

Výrobce: Nutritional Laboratories International, USA

Zdroj: Soigner s.r.o. – dovozce pro ČR

Všechny výše uvedené informace o vlastnostech produktů jsou pouze tvrzením výrobce, dovozce či distributora daného produktu. Nezávislost a reálnost těchto tvrzení si musí každý posoudit sám.
Náš server nemá možnost výše uvedená tvrzení o produktech ověřovat, o těchto přípravcích tedy pouze informujeme, což rozhodně není doporučení jejich užívání.
Případné užívání jakýchkoliv potravinových doplňků je pouze na vaše vlastní riziko a zodpovědnost.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..