Informace o přípravku Lecithin

Vyživuje mozkové buňky, ovlivňuje ekzémy, cholesterol, metabolismus, posiluje srdce. Lecithin je přípravek, který sehrává závažnou roli ve vyživování mozkových buněk a ulehčuje šíření nervových impulsů, zvyšuje schopnost zapamatování a učení se, snižuje hladinu cholesterolu a tuku, čistí cévní stěny a ledviny, ovlivňuje kvalitu pokožky – pomáhá při ekzémech, zajišťuje homogenní rozložení cholesterolu, posiluje srdeční sval a celkově posiluje organizmus hlavně u starších lidí. Pro své účinky na metabolismus tuků je vhodný i pro sportovce.

Lecithin 1200 mg - 30 tobolek

Účinky Lecithinu:

  • pomáhá udržovat správnou hladinu cholesterolu a tuku v organizmu
  • chrání játra před zvýšeným ukládáním tuků
  • blahodárně ovlivňuje paměť a jiné mozkové funkce
  • nezbytný pro činnost mozkových buněk

Charakteristika:

Lecitin jako látka

Lecithin patří do skupiny tuků. Jedná se o fosfolipid (event. směs fosfolipidů), který má v těle celou řadu funkcí. Je součástí biologických membrán, je přítomný v obalech nervových vláken, účastní se mnoha metabolických pochodů a pomáhá udržovat stabilitu vnitřního prostředí.

Lecithin přítomný v doplňcích stravy je v nich obsažen v takových množstvích, aby vhodně doplnil příjem, který může být z bězné stravy za určitých okolností nedostačující. Lecithin příznivě ovlivňuje některé nežádoucí zdravotní stavy a především působí jako prevence před vznikem projevů nedostatku lecithinu.

Lecithin je nezbytný pro činnost mozkových buněk, blahodárně ovlivňuje paměť a jiné mozkové funkce. Pomáhá udržovat správnou hladinu cholesterolu a jeho zvýšený příjem dokáže stabilizovat nepříznivý vývoj vzniku tukových a cholesterolových usazenin v cévách. Rovněž byly zaznamenány příznivé účinky Lecithinu při redukčních dietách (zvýšené odbourávání tuků) a v příznivém ovlivnění kvality pokožky.

Lecithin 1200 mg – složení:

Lecithin, želatina, voda, glycerol.

Dávkování:

1 – 2 tobolky denně

Balení:

30 tobolek
80 tobolek

Nežádoucí účinky:

Podle současně dostupných lékařských poznatků nemá přípravek žádné nežádoucí účinky a kontraindikace.

Lecithin si můžete koupit v eShopech na webu, v lékárnách, nebo na bezplatné infolince Klubu zdraví WALMARK.

Zdroj: Walmark, a.s.

Všechny výše uvedené informace o vlastnostech produktů jsou pouze tvrzením výrobce, dovozce či distributora daného produktu. Nezávislost a reálnost těchto tvrzení si musí každý posoudit sám.
Náš server nemá možnost výše uvedená tvrzení o produktech ověřovat, o těchto přípravcích tedy pouze informujeme, což rozhodně není doporučení jejich užívání.
Případné užívání jakýchkoliv potravinových doplňků je pouze na vaše vlastní riziko a zodpovědnost.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..