Homeoslim – přírodní doplněk stravy

HomeoslimHomeoslim je speciálně složen z přírodních rostlinných extraktů a vyroben podle přísné a ojedinělé technologie. Homeoslim povzbuzuje a usnadňuje přirozené a postupné spalování nadbytečných tuků. Skupina belgických odborníků přišla na myšlenku využít základní principy homeopatie v oblasti poruch a regulace látkové výměny. Vyvinuli nový přípravek, který napomáhá k dosažení štíhlosti, a to jemně a bez nežádoucích vedlejších účinků. Homeoslim je originální receptura se zeštíhlujícími vlastnostmi.

Produkt Homeoslim obsahuje:

  • výtažky z artyčoku, rozmarýnu a smetánky – mají blahodárný účinek na trávení,
  • výtažky z čnělek kukuřice – povzbuzují vylučování a odstranění odpadních látek z těla,
  • výtažky z mořských řas, kakaových bobů a zeleného čaje – snižují chuť k jídlu,
  • lecitin – působí jako výborný emulgátor tuků a podílí se na jejich odstraňování.

Složení přípravku Homeoslim:
Výtažek ze smetánky lékařské, artyčoku, mořských řas, kakaových bobů, čnělky z kukuřice, rozmarýnu, zeleného čaje, přírodní aroma z citronu, pomeranče a vanilky, lecitin, glycerín, alkohol a očištěná voda.

Dávkování přípravku Homeoslim:
První týden 3x denně rozmíchejte 15 kapek v 1/2 sklenice vody a vypijte 30 minut před jídlem (polykejte po malém množství). Po užívání můžete ještě vypít velkou sklenici vody (tj. 250 ml). Následující tři týdny 3x denně rozmíchejte 20 kapek ve sklenici vody. Pátý týden přerušte užívání. Poté obnovit dávkování 20 kapek 3x denně až do dosažení ideální váhy.

Balení: 30 ml

Upozornění k přípravku Homeoslim:
Doplněk stravy. Použijte vždy čistou stolní vodu (upravená nebo chlorovaná voda z vodovodního kohoutku se nedoporučuje). Přípravek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Přípravek nemá vedlejší účinky ani kontraindikace. Působení přípravku posílíte dodržování správné životosprávy. První výsledky jsou patrné již po 3-4 týdnech.

Výrobce přípravku Homeoslim: Phytoderma


Názor redakce na přípravek Homeoslim:

Dovozce propaguje přípravek Homeoslim sloganem „Jezte a při tom hubněte“, což samo o sobě nemá moc logiku, ale obézním zákazníkům by se podobný život jistě líbil, proto si přípravek kupují. Hned v první větě inzerátu na Homeoslim spotřebitele upoutá slovo homeopatie, „homeo“ najdeme dokonce i v samotném názvu výrobku. To je však silně zavádějící, neboť Homeoslim rozhodně není lék, a už vůbec ne homeopatický! Dovozce přípravku Homeoslim budiž pochválen alespoň za to, že tuto skutečnost otevřeně uvádí, na rozdíl od prodejců „zázračných“ přípravků na hubnutí typu Bio-Actives.

Máte již praktickou zkušenost s přípravkem Homeoslim? Zhubli jste, nebo jste žádný účinek nepoznali? Napište nám o tom do komentářů pod článkem, jedině vzájemným informováním se můžeme zjistit, co skutečně funguje a které doplňky stravy znamenají pouhé vyhození peněz!

Jeden komentář u “Homeoslim – přírodní doplněk stravy”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..