Hubnoucí kapsle Bio-Actives

Podobné „unikátní“ přípravky odhalíte podle toho, že obvykle nejsou dostupné v běžné prodejní síti lékáren (což už je samo o sobě jistým garantem kvality, byť to bohužel také neplatí vždy), mají celostránkové inzeráty v bulvárním tisku, doprovázené dojemnými historkami o tom, jak ta která osoba kdesi v zahraničí zhubla bez námahy za pár měsíců o desítky kilogramů, aniž by jí to způsobilo jakékoliv potíže. Samozřejmě u toho nemusela držet žádné diety, sportovat, ani měnit své stravovací návyky.

Hubněte zdravě a přirozeně díky novým kapslím s ovocnými enzymy!

Bio-Actives - reklama v TVmax 2009-04-17 - klikněte pro větší obrázek

Zhubněte v rekordním čase, 85% tuku zmizelo, záruka 12 kilo za 3 týdny

Ano, i takovými hesly si dnes bohužel může kdokoliv dovolit propagovat svůj přípravek, aniž by jeho účinky byly roky předtím testovány odbornými kapacitami, jako je tomu u skutečně účinných léků. Jediným „garantem“ podobných „zázraků“ obvykle bývá jakýsi neznámý „lékař“ (zde „doktor Allan Moore“ – jediný známější Dr. Allan Moore na světě přitom zemřel v roce 2008) z neznámé laboratoře (zde „Výzkumné centrum Médicaline Research, které již bylo několikrát oceněno a získalo řadu cen od univerzit a institutů z celého světa“, o které však na celém světě neexistuje jediná zmínka) kdesi v neznámé zemi, „jeho“ fotka samozřejmě nechybí :-).


Jak poznám solidního výrobce či prodejce fungujících přípravků?

 • uvádí plnou adresu sídla své firmy, neschovává se za anonymní P.O. BOX
 • uvádí na sebe telefonní kontakt, minimálně mobil, v ideálním případě i pevnou linku
 • obvykle existuje minimálně desítky let a má stovky či tisíce zaměstnanců ve výzkumu
 • účinky má podloženy od světově známých a uznávaných laboratoří
 • průzkum zkušeností uživatelů dodala některá ze světových firem na průzkum veřejného mínění

  Účinné látky:

Ve většině takto „zázračných“ přípravků na hubnutí najdete složky, které mají jeden zásadní úkol: neublížit. Tzn. že prodejce pochopitelně nechce riskovat problémy s hygienou, či dokonce se zákony, proto použije takové látky, které byste běžně mohli získat i sami z potravin dostupných všude kolem. Jakákoliv extravagance by se v podobných přípravcích mohla vymstít, neboť přestože by nějaká rostlinka kdesi z Tibetu mohla být skutečně účinná, ověřit si to a hlídat si její kvalitu je pro malé obchodní firmičky (nemající obvykle nic společného se zdravotnictvím či dokonce výzkumem) neuskutečnitelné.
Přípravky se obvykle zvolí z těch, které jsou již po staletí obecné známé tím, že mají jakýsi pozitivní vliv na metabolismus. To zabraňuje nespokojeným uživatelům výrobce žalovat např. za klamavou reklamu, neboť výrobce se pochopitelně vymluví, že nemůže za to, že zrovna na vás jeho „zázračný“ přípravek složený z „prověřených“ látek neúčinkuje.
Jako důkaz účinků bývají použity neurčité, nic nedokazující a současně i nežalovatelné fráze typu „uvádí se“, „testovali jsme“ a pod., aniž by byly citovány jakékoliv důvěryhodné zdroje.
To, že byl tento „zázračný“ přípravek „představen v několika evropských časopisech“ si překládejte tak, že si firma zaplatila celostránkovou reklamu i v jiných zemích, což nikdy nepotvrzuje důvěryhodnost jakéhokoliv výrobku.
Jestliže prodejce tvrdí, že byl o tomto „zázračném“ přípravku rozhovor v nejmenované „švýcarské televizi“ překládejte si to tak, že pokud se tak vůbec stalo (komu se to podaří prokázat a kdo se s tím vůbec bude hledat?), mohlo jít o zcela bezvýznamný několikasekundový šot v odpoledních zprávách z regionu. Větší pravděpodobností však je, že „Švýcarsko“ bylo jen záměrně pozžito, jelikož to vzbuzuje nejen v Češích pocit důvěry (viz „švýcarský nůž“, „švýcarské banky“), takže už mnoho podvodů mělo v názvu „švýcarský“, „ze Švýcarska“, nebo dokonce samy podvodné firmy tvrdily, že jsou ze Švýcarska.

Vlastnosti a účinky kapslí Bio-Actives dle distributora:

 1. Naprosto senzační:

  Žádná hubnoucí metoda dodnes neměla takový úspěch!

 2. Naprosto přírodní – bez chemie – a přece tak účinné:

  Silně koncentrované látky v kapslích působí okamžitě po požití a fungují zcela přirozeně, neboť tuk se odebírá z tukových zásob a je odváděn ven z těla. Přebytečný tuk na břiše, nohou a hýždích se neustále rozpouští, mizí celulitida a pokožka je opět uzavřená a hezká. Tuk obsažený v potravě se okamžitě odbourává, a nemá tak žádnou možnost se usazovat. Výsledek je viditelný po krátkém čase, je trvalý a bez jojo efektu. Protože jsou ovocné enzymy přírodní látky, nemají žádné vedlejší účinky.

 3. Můžete jíst, když máte hlad – a přesto hubnete:

  Normálně jíte a každý den hubnete – až o 8 kil za pouhých 12 dnů! Hubnoucí složky se jakoby zázrakem postarají o zbylé kalorie z jídla a beze stopy je spálí! To je jakoby všechna jídla neměla žádné kalorie!

 4. Hubnete bez pocitu hladu:

  Za 1 až 3 týdny zhubnete o 5, 10, nebo dokonce o 15 kil i více, bez ohledu na váš věk. Vaše tělo se zároveň zbaví i toxinů a do hloubky se pročistí. Posílí se vaše imunita! Všechny tyto výživné látky (pozn. redakce: které?!?) vám dodají novou energii.

Hubnoucí kapsle Bio-Actives si můžete koupit výhradně u firmy VITA NATURA, s.r.o..

Výrobce: neznámý

Zdroj: VITA NATURA, s.r.o., Valašské Klobouky

Všechny výše uvedené informace o vlastnostech produktů jsou pouze tvrzením výrobce, dovozce či distributora daného produktu. Nezávislost a reálnost těchto tvrzení si musí každý posoudit sám.
Náš server nemá možnost výše uvedená tvrzení o produktech ověřovat, o těchto přípravcích tedy pouze informujeme, což rozhodně není doporučení jejich užívání.
Případné užívání jakýchkoliv potravinových doplňků je pouze na vaše vlastní riziko a zodpovědnost.

116 komentářů u „Hubnoucí kapsle Bio-Actives“

 1. Datum zápisu: 14.října 2009
  Obchodní firma: DIREKT MARKET s.r.o.

  Sídlo: Praha 5, Malá Strana, Plaská 622/3, PSČ 150 00
  Identifikační číslo: 289 71 892
  Právní forma: Společnost s ručením omezeným

  Předmět podnikání:
  – výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona

  Statutární orgán:
  jednatel: Louis Denis Patrick Houbert, dat. nar. 05.01.1976
  L-2730 Luxembourg, rue Michel Welter 2A
  Lucemburské velkovévodství
  den vzniku funkce: 14.října 2009
  Jednatel je oprávněn jednat jménem společnosti samostatně.

  Prokura:
  Alica Sekerková, r.č. 695614/7990
  Nová Dubnica, Pod Dubovcom 114/15, PSČ 018 51
  Slovenská republika
  Prokurista zastupuje a podepisuje samostatně s oprávněním zcizovat a zatěžovat nemovitosti.

  Společníci:
  Louis Denis Patrick Houbert, dat. nar. 05.01.1976
  L-2730 Luxembourg, rue Michel Welter 2A
  Lucemburské velkovévodství
  Vklad: 20 000,- Kč
  Splaceno: 100 %
  Obchodní podíl: 1%

  ASAP INVEST S.A.
  L- 1212 Luxembourg, rue des Bains 14A
  Lucemburské velkovévodství
  Vklad: 180 000,- Kč
  Splaceno: 100 %
  Obchodní podíl: 99%

  Základní kapitál: 200 000,- Kč

  1. Opravdu čekáte, že na webu, který se snaží varovat před nefunkčními přípravky na hubnutí, získáte návod, kde a za kolik si je koupit?

 2. Dobry den chci vám řict že váše tablety nepomahaj je to jen podvod na lidi a já vám věřila nemam moc peněz jsem na mateřské dovolene ale přesto jsem jsem si nastřadala a koupila začala jsem je brat 1.1.2011 a do tedka jsem nezhubla ani kilo.Proto jsem se chtěla zaptat jestli penize dostanu spatky protože kdybych věděla že to je jen kec tak jsem ratši za ti penize koupila něco synovy.Ted to vypada jak kdybych ti penize vihodila z okna.Martina Kadlečková

  1. Mě ty peníze vrátili. Psal jsem o tom už dříve, ale příspěvek tu už není. Podle datumu, který uvádíte, si však myslím, že je pozdě. Musela byste reagovat do 30-ti dnů a šikovně to napsat a poslat. Luboš Malý

 3. Kdyby lidi víc sportovaly a nekupovaly neověřené zázraky tak by takové blbosti nemusely kupovat, ono sedět u televize a cpát se výrobky s fastfoodů a potom očekávat že si koupím pilulky a za pár dní to co jsem roky špatného stravování a životosprávy nasbíral je trošku naivní, tu bych asi použil kolegovu hlášku když nám v práci valily do hlavy jak dostaneme přidáno když budeme dělat přesčasy, šéfe a tu o budulínkovy nám dneska nepovíte?
  Co čekáte od prášků koupených od firmy která má jen anonymní p.o.box. na poště ve Val. Kloboucích? Byl tam z Vás někdo ? Já ano a ani samotná pošta neví koho p.o.box je, ani její pracovnice, vždy akortá někdo vybere box zaplatí za jeho pronájem na rok dopředu a nic víc a jen mezi námi lidi co chcete od někoho kdo momo těchto zázraků prodává jahody a podobná blbosti, raději sportujte protože kromě sportu a zdravé životosprávy je jediná 100% dieta s prominutím výraz ale je to nežrat!!! Bez pohybu to prostě samo nepude.

 4. Dobry den, ale jak spravne postupovat a co napsat, kdyz chci vratit penize.? Jakou formou ty penize vrati? Dekuji

 5. Pokud chcete vrátit peníze je nutné včas a nejlépe písemnou formou požádat o vrácení peněz a tím vlastně vzniká navrh na odstoupení od kupní smlouvy, tímto se považuje z právního pohledu za vznik kupní smlouvy uzavření objednávky (objedníní zboží).

  Lhůta na vrácení peněz a odstoupení by měly být v reklamačním řádu dané obchodní společnosti, což v tomto případě je problém, protože žádné své stránky ani provozovnu společnost nemá, tj. měl by platit veřejný příslib uváděny v inzerátech, tedy 90ti denní lhůta garantovaná touto společností.
  Dle právního řádu a zákonů ČR je však lhůta pro odstoupení 14 dní, jako u objednání zboží přes e-shop, nebo jiný způsob uzavření kupní smlouvy (nákupu zboží) mimo místa běžná místo určená k prodeji (tj. kamenné obchody čí sídla firem), tím se rozumí například nákup přes internet, různé propagační akce a podobně.
  POZOR! Za nákup „mimo místa běžná místo určená k prodeji“ nelze považovat podomní prodej, nebo situaci, kdy si prodejce za účelem nakupu pozvete k vám domů, do firmy a pod.!
  Podvodné společnosti si často do podmínek kupní smlouvy uvedou miniaturním písmem větičku ve smyslu „prodej byl uskutečněn na základě pozvání kupujícího u něj doma“, a tím přicházíte o nárok na odstoupení od smlouvy do 14 dnů!

  V každém případě je nejlepší odstoupení učinit písemnou formou v daném termínu a nejlépe i telefonické oznámení, což je ovšem konkrétně v tomto případě problém. Písemné oznámení je nutno učinit doporučenou formou dopisu, aby byl doklad kdy bylo odesláno.

 6. DOBRY DEN PŘIŠEL MI DOMU DOPIS OD DIRCT MARKRT OD PANA ŘEDITELE PATRIKA HOUBERTA ŽE SEM VYHRALA 400 000 KČ, A ZA TO ABY MI JE VYPLATILI MUSIM SI OBJEDNAT VYROBEK! JETO PODVOD?? dIKY ZA ODPOVĚD

  1. Ano je to podvod uz jen kvuli tomu ze me dnes prislo to same Kdyby to mel dostat kazdy clovek tak na to ani nemaj Jsou to parchanti takhle okradat chude lidi Dostal jsem v dopise Oficialni certifikat na 400000 dale dopis,oficialni kupon k predani ceny s tim ze si musim neco obednat a jeste nejake obrazky jejich nabidek s obalkou jejich adresy Direkt Market s.r.o Kancelar predavajici ceny P.O box77 77601 Valašske Klobouky Meli by je trestat jak lakaj lidi Davejte si pozor

  2. Milá paní, včera jsem dostal podobný dopis a ještě že mě napadlo se podívat na reference o fy Direkt Market s.r.o. na internet. Nereagujte a lidi, buďte ostražití, podvodníků neustále přibývá. Např. v připojeném katalogu mezi jinými nějaká vědma Mirella nabízí vyřešení problémů za pakatel – 640 Kč plus poštovné a kdovíco ještě. Stačí si položit otázku: proč takový schopný člověk za takovou službu požaduje peníze, vždyť by mohl vydělat 100x více svými schopnostmi, nebo to tak miluje lidi, že jim chce své tajemství věnovat? Vše je to podvod na důvěřivých a zoufalých lidech.

 7. je mi smiešne ked vidím ako kupujete taketo sračky…….nechapem prečo si nekupite všetci radšej za tie peniaze kuracie meso a ryžu…. kuracie meso treba uvariť na prirodno bez oleja…ryžu uvarte vo vode….a jedzte to celý mesiac….a ja vám garantujem že zhodíte…..ak k tomu pridáte nejaký ten pohyb pojde to rýchlejšie…..

  1. Dobrý den,
   máte naprostou pravdu, že snaží-li se zdraví lidé zhubnout za pomocí léků, či vyhazují-li inteligentní lidé peníze za “hubnoucí“ doplňky stravy, je to špatně, a nesmysl.

   Na druhou stranu je nutno dodat, že nikoho nebaví jíst dlouhodobě opakující se a nudnou stravu.

   Stejně tak jsou mezi námi lidé (např. matky na mateřské dovolené, pečující o malé dítě, starší děti, a ještě o manžela), kteří prostě nenajdou hodinu denně, kterou by mohli věnovat cvičení, sportu, nebo alespoň zdravému pohybu na čerstvém vzduchu.

   1. ako to že nemôžu?? ak nemôžu isť do fitcentra…tak určite môžu cvičiť aj v pohodlí domova. na internete je plno videí ktoré umožnuju učinné cvičenie aj doma…..a hlavne aerobnu činnost ktorá je veľmi dôležitá na zhadovanie tuku. tak nech si najdu TAE-BO cvičenia…a uplne stači jeden 45 minutový trening a nebudu vedieť chodiť….a za taky mesiac budu aj vysledky….

    1. Když to vezmu podle sebe, tak ráno se snažím co nejdříve dostat do práce, a večer se vracím tak vyčerpaný, že na nějaký sport už bohužel nemám ani energii, ani náladu.
     Ani v průběhu dne samozřejmě nemám možnost sundat si oblek, zacvičit si, osprchovat se, a pokračovat v práci.

     A to se ještě oproti mnoha jiným lidem (které každý jen mírně rychlejší pohyb odpuzuje ;-)), naštěstí mohu označit za sportovně založeného člověka, který na základní škole vrcholově sportoval, a dodnes se rád projedu na kolečkových bruslích, zalyžuji si, zaplavu, zahraji hokej, nebo udělám několikahodinovou procházku.
     Na to vše však musí být čas, a myslete na to, že ne každý ho má, ne každý si ho může dovolit mít, a nebo ne každý si ho umí udělat.

     Ale díky za tip na TAE-BO cvičení, zkusím se podívat, o čem to je ;-).

     1. určite trea skusiť…..na strankach youtube je ich plno…….od začiatočníckych až po pokročílých….niečo vás určite zaujme……… lebo dieta a chudnutie nie je o tom sa uhladovať k smrti…..ale opak je pravdou…..v diete nesmie byť pocit hladu….
      ale to taebo treba skusiť…ja som to minulý rok náhodou objavil….a vyskušal….a je to naozaj pecka… nehovorim že tabletky nepomôžu…. ale to je len výživový doplnok…a to treba brať v uvahu…..lebo tabletky večšinou len dopomáhaju k rýchlejšiemu spalovaniu tukov…určtie to nefunguje ako píšu že môžete jesť čokoľvek….. lebo mnoho ludí si dopraje pizzu, mastné jedlá a myslia si že tabletky urobia zazrak….

      Tak želám veľa zdaru… 😀

 8. Není vždy pravdy ,že pokud produkt není dostupný v běžné síti lékáren,že je nepravy,a podvodný. Naše legislativa nám například neumožní nechat si zaslat Tablety – Vitamín B 17 Laetril od jediné firmy,která výrobek zasílá komukoliv a je bez jakýchkoliv dalších příměsí ,obsahuje tedy jen B17 – Laetril z jader Meruněk – přesto je naše celnice posílá zpět. Důvod??? Je jasný ,přestala by lidi lákat Cytostatika ,a neměli by při nádorových onemocněních zájem se léčit touto metodou,a kam by asi tak velký byznys přišel,že ????

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..