NIVEA body Good-bye Cellulite

Vyhlazující gel proti celulitidě pro viditelnou redukci vnějších projevů celulitidy. Obsahuje L-karnitin, látku, která je známá jako účinný spalovač tuků. Nová krémovo gelová formule navíc dodává pokožce chladivý efekt, který aktivuje a podporuje krevní oběh. Nádherně hladkou pokožku bez hrbolků a důlků na stehnech, bříšku a zadečku můžete mít i bez namáhavé a časově náročné masáže – díky pravidelnému používání NIVEA body GOOD BYE CELULITIDO! – vyhlazujícího gelu proti celulitidě.

Očekávatelné výsledky dle výrobce:

Po 2 týdnech pravidelného používání je pokožka znatelně pevnější a hladší.
Po 4 týdnech pravidelného používání jsou viditelně redukovány vnější projevy celulitidy.

Optimální použití:

GOOD BYE CELULITIDO! – vyhlazující gel proti celulitidě aplikujte jednou nebo dvakrát denně na pokožku stehen, zadečku, bříška či dalších partií, kde potřebujete zmírnit projevy celulitidy.

NIVEA body Good-bye Cellulite

Složení NIVEA body GOOD BYE CELULITIDO!:

Obsahuje účinný spalovač tuků L-karnitin a také mentol, který svým chladivým efektem aktivuje a podporuje krevní oběh. Nová krémovo gelová konzistence se lehce vstřebává do pokožky, „nelepí“ a velmi přitažlivě voní. L-karnitin se v několika posledních letech stal doslova hitem při řešení problémů s nadváhou. Těší se velké oblibě ve formě tekutých ampulek či tablet jako potravinový doplněk. Je přirozenou součástí lidského těla a po chemické stránce je látkou podobnou aminokyselinám. Jako známý a vysoce účinný “spalovač tuků” stimuluje metabolismus tuků a podílí se na přeměně nadbytečných tukových buněk v čistou buněčnou energii. Prokazatelně redukuje celulitidu a její neblahý efekt – větší či menší hrbolky a důlky a to bez jakýchkoliv vedlejších účinků, na rozdíl např. od kofeinu. Dostatečné množství L-karnitinu v pokožce je tudíž pro její krásný a pevný vzhled nepostradatelné. Díky vědeckému výzkumu laboratoří NIVEA jsou unikátní účinky L-karnitinu nyní dokonale využity i v kosmetice. Pravidelné používání GOOD BYE CELULITIDO! vyhlazujícího gelu proti celulitidě od NIVEA body viditelně redukuje nežádoucí projevy celulitidy na problematických partiích Vašeho těla, jako jsou stehna, zadeček či bříško.

Zdroj: společnost Beiersdorf, výrobce produktů NIVEA

NIVEA body GOOD BYE CELULITIDO! si můžete koupit bez předpisu v lékárnách, nebo i na Internetu – využijte Vyhledávání.

Všechny výše uvedené informace o vlastnostech produktů jsou pouze tvrzením výrobce, dovozce či distributora daného produktu. Nezávislost a reálnost těchto tvrzení si musí každý posoudit sám.
Náš server nemá možnost výše uvedená tvrzení o produktech ověřovat, o těchto přípravcích tedy pouze informujeme, což rozhodně není doporučení jejich užívání.
Případné užívání jakýchkoliv potravinových doplňků je pouze na vaše vlastní riziko a zodpovědnost.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..