NIVEA My Silhouette!

Zeštíhlující a remodelační gel-krém se 100% přírodním a vysoce účinným Bio-Slim komplexem pro zeštíhlení a tvarování postavy. Během života se tělo ženy mění zejména v důsledku těhotenství, přibývání či úbytku váhy a vlivem hormonálních změn. Tyto procesy mohou časem vést k ochabování pokožky, nežádoucímu ukládání tuků a tělo může ztratit své pevné a krásné tvary. Nejnovější inovace vědců laboratoří NIVEA přináší řešení: díky novému NIVEA My Silhoutte! – zeštíhlujícímu a remodelačnímu gel-krému si budete brzy opět užívat příjemný pocit z pevného a krásně tvarovaného těla!

NIVEA My Silhouette!

Prokázané výsledky (dle výrobce):

  • Viditelné zeštíhlení objemu problematických partií těla – stehna, boky, pas, bříško – až o 3 cm.
  • První měřitelné výsledky již po 4 týdnech používání.
  • Pokožka je znatelně pružnější a kontury těla opět pevné a krásně tvarované.

Ženy potvrzují:

“My Silhuette! je účinný zeštíhlující výrobek, * díky němuž se cítím mnohem krásnější. **“.
Testováno 171 ženami; 68% potvrzuje po 2 * resp. 4 * * týdenním používání.

Jak zeštíhlující a remodelační gel-krém NIVEA My Silhouette funguje?

100% přírodní Bio-Slim komplex v sobě spojuje jedinečné účinky dvou aktivních složek – bílého čaje a anýzového extraktu pro dvojí účinek – zeštíhlení a tvarování postavy.
Bílý čaj je dobře známý svými zeštíhlujícími účinky: odbourává přebytečné tukové buňky a současně pomáhá předcházet jejich opětovnému ukládání. Přináší tak dlouhodobý zeštíhlující efekt.
Anýzový extrakt aktivuje buněčný metabolismus, zvyšuje produkci kolagenu, a tím i pevnost a pružnost pokožky. Vypíná ji a navrací tak tělu jeho pevné a krásné tvary.

Doporučené použití:

Aplikujte 1-2x denně na problematické partie těla (stehna, boky, pas, bříško).

Zdroj: společnost Beiersdorf, výrobce produktů NIVEA

Všechny výše uvedené informace o vlastnostech produktů jsou pouze tvrzením výrobce, dovozce či distributora daného produktu. Nezávislost a reálnost těchto tvrzení si musí každý posoudit sám.
Náš server nemá možnost výše uvedená tvrzení o produktech ověřovat, o těchto přípravcích tedy pouze informujeme, což rozhodně není doporučení jejich užívání.
Případné užívání jakýchkoliv potravinových doplňků je pouze na vaše vlastní riziko a zodpovědnost.

Vyjádření marketingové manažerky společnosti Beiersdorf:

„Česká republika se liší od zahraničí mimo jiné i tím, že jsou zde k vidění přehnaná reklamní sdělení zaručující účinky, které jde garantovat jen těžko. Díky volnější legislativě si u nás firmy mohou dovolit říct téměř cokoliv. V zahraničí jen těžko narazíte na tvrzení, že za určitou dobu zeštíhlíte o tolik centimetrů. Někdy si říkám, že kdyby výrobek opravdu dělal to, co slibuje, snad to i sama vyzkouším.
Některá sdělení by se proto dala nařknout z klamavé reklamy, či jsou na hraně.“

Barbara Jelínková, časopis Regal 10/2007

Reklama společnosti Beiersdorf z 31.3.2008:

Výrobce v textové reklamě (viz obrázek níže) jasně tvrdí, že NIVEA My Silhouette zajistí komukoliv štíhlé a krásně tvarované tělo. Autor tohoto článku má bohužel sedavé zaměstnání a rád sladkosti, mimo geneticky dané predispozice částečně i proto má v pase „pneumatiku“ a nadváhu cca 10 kil. Zkusíme tedy oslovit výrobce, zda nám poskytne testovací vzorky NIVEA My Silhouette a uvidíme, za jak dlouho autor získá ono výrobcem slibované „štíhlé a krásně tvarované tělo“.

reklama NIVEA My Silhouette!

Budeme rádi, když nám napíšete o vašich zkušenostech s krémem NIVEA My Silhouette ať víme, zda výrobce skutečně splnil co ve svých prohlášeních výše slibuje (viditelné zeštíhlení až o 3 cm již po 4 týdnech používání), nebo zda se marketing výrobce přiklonil k metodám jím nedávno kritizované konkurence …
Žalovat tato jejich reklamní sdělení totiž předpokládáme nelze, protože ono „až o 3 cm“ může znamenat také třeba jen „0,1 mm“. Zhubly jste tedy vážené dámy některá alespoň o 1 mm, aniž byste začaly více cvičit, jinak (méně) jíst a pod., jen díky používání krému NIVEA My Silhouette?

NIVEA My Silhouettesi můžete koupit bez předpisu na Internetu – využijte Vyhledávání.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..