Informace o tabletách Aplefit

Přírodní látky napomáhající hubnutí, povzbuzující metabolismus a regulující vstřebávaní- shromážděny v jednom přípravku. Úspěšné hubnutí vyžaduje povzbuzeni metabolických procesů- to znamená aktivace spalování tukových tkaní, sníženi chuti k jídlu a omezeni množství přijímaných potravin – to všechno zajišťuje výjimečné složeni přípravku Aplefit.

Trojnásobná moc hubnutí

Dosažení a udržení správné tělesné váhy je pro mnoho s nás vážným problémem. Hladovky a striktní dieta nepřinášejí očekávané výsledky anebo je efekt krátkodobý, což má často velmi špatný vliv na naše zdraví. Možná stoji za to postavit se problému obezity z jiné strany a obrátit se na přírodu, která disponuje bohatstvím látek regulujících funkce našeho organismu.

Složení:

Aplefit obsahuje látky rostlinného původu: jablečný ocet získány z plodů jabloně, glukomannan-rostlinnou vlákninu z rostliny Amorphophallus konjac a jód z řasy Laminaria.

AplefitTyto přírodní látky navzájem umocňují svoji účinnost: aktivují metabolismus, omezují vstřebávání cukrů a tuků a tak způsobují utrátu přebytečných kil. Dosáhnutí takového efektu umožňují blahodárné látky, které obsahují čerstvá jablka a jablečný ocet: vitaminy, nejdůležitější minerální látky a mikroelementy, organické kyseliny, aminokyseliny a pektiny, které povzbuzují fungování buněk organismu, stimulují práci ledvin a imunitního systému.
Látky, které obsahuje Aplefit mají také další funkci: detoxikují a očišťují organismus, příznivě působí na krevní oběh, zlepšují elasticitu cévních stěn, a tak omezují vstřebávaní cholesterolu. Dosažená nízká hladina cholesterolu předchází vzniku arteriosklerózy, srdečním infarktům a mozkové mrtvici.

Stimulace metabolismu příznivě ovlivňuje výměnu látkovou organismu, urychluje spalování tuků a tím redukuje tělesnou hmotnost. Vinný jablečný ocet příznivě ovlivňuje kožní změny a změny podkožních tukových tkání, podporuje léčbu cellulitidy. Účinnost jablečného octu podporuje jód. Jód působí na funkce štítné žlázy, která zodpovídá za regulaci látkových přeměn cukrů a tuků, rychlost a úspěšnost spalování kalorii a možnost udržení správné váhy.

Velmi důležitou součásti boje s nadváhou je vláknina, protože povzbuzuje metabolismus, střevní peristaltiku a příznivě působí na zažívání. Všechny tyto funkce plní také rostlinný glukomannan, který pod vlivem vody bobtná v žaludku a střevě a vyplňuje je. Tím omezuje pocit hladu. Gel pokrývá také stěny žaludku a střev, což zmenšuje vstřebávání cukrů, tuků a cholesterolu. Všechny součásti Aplefit své účinky doplňují. Aplefit je účinný pomocník v boji s obezitou a péči o zdraví i fyzickou kondici.

Složení jedné tablety Aplefit:

Jablečný ocet 400 mg, Glukomannan 100 mg (získaný z Amorphophallus konjac) a jód 50 mcg (*33%), získaný z řasy Laminaria. Plnidlo celulóza, nosič oxid křemičitý, stearát hořečnatý E470b, guma guar.
(*doporučená denní dávka v procentech)

Hmotnost tablety Aplefit: 600 mg.

Upozornění:

Výrobek není určen pro děti, kojící a těhotné ženy, osoby trpící nemocemi štítné žlázy. Ukládat mimo dosah děti. Není náhrada pestré stravy. Skladujte v suchu.

Dávkovaní:

1 až 3 tablety denně, před jídlem, zapít sklenici vody.

Aplefit si můžete koupit bez předpisu v lékárnách, nebo i na Internetu – využijte Vyhledávání.

Cena: kolem 235 Kč za jedno balení, které podle výrobce vystačí na měsíční kůru

Výrobce: Naturell AB, Švédsko

Zdroj: BIOMEN s.r.o., Mlékárenská 713/4, 190 00, Praha 9

Všechny výše uvedené informace o vlastnostech produktů jsou pouze tvrzením výrobce, dovozce či distributora daného produktu. Nezávislost a reálnost těchto tvrzení si musí každý posoudit sám.
Náš server nemá možnost výše uvedená tvrzení o produktech ověřovat, o těchto přípravcích tedy pouze informujeme, což rozhodně není doporučení jejich užívání.
Případné užívání jakýchkoliv potravinových doplňků je pouze na vaše vlastní riziko a zodpovědnost.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..