Šumivé tablety SVELTFIZZ

Další z řady „zázračných“ přípravků, které si dle jejich reklamy stačí jen koupit a pak již prý budete jen hubnout. Nezáleží na tom zda se aktivně hýbete, co jíte, jak jste zdraví či nemocní, prostě všemocný přípravek. Podobné „unikátní“ přípravky odhalíte podle toho, že obvykle nejsou dostupné v běžné prodejní síti lékáren (což už je samo o sobě jistým garantem kvality, byť to bohužel také neplatí vždy), mají celostránkové inzeráty v bulvárním tisku, doprovázené dojemnými historkami o tom, jak ta která osoba kdesi v zahraničí zhubla bez námahy za pár měsíců o desítky kilogramů, aniž by jí to způsobilo jakékoliv potíže. Samozřejmě u toho nemusela držet žádné diety, sportovat, ani měnit své stravovací návyky.

Zázračná zbraň proti nadbytečným kilogramům.

SVELTFIZZ - klikněte pro větší obrázek

Objev 21. století pro štíhlost

Ano, i tak si dnes bohužel může kdokoliv dovolit nazvat svůj přípravek, aniž by jeho účinky byly roky předtím testovány odbornými kapacitami, jako je tomu u skutečně účinných léků. Jediným „garantem“ podobných „zázraků“ obvykle bývá jakýsi neznámý „lékař“ z neznámé laboratoře kdesi v neznámé zemi, „jeho“ fotka samozřejmě nechybí :-).

Jak poznám solidního výrobce či prodejce fungujících přípravků?

 • uvádí plnou adresu sídla své firmy, neschovává se za anonymní P.O. BOX
 • uvádí na sebe telefonní kontakt, minimálně mobil, v ideálním případě i pevnou linku
 • obvykle existuje minimálně desítky let a má stovky či tisíce zaměstnanců ve výzkumu
 • účinky má podloženy od světově známých a uznávaných laboratoří
 • průzkum zkušeností uživatelů dodala některá ze světových firem na průzkum veřejného mínění

Účinné látky:

Ve většině takto „zázračných“ přípravků na hubnutí najdete složky, které mají jeden zásadní úkol: neublížit. Tzn. že prodejce pochopitelně nechce riskovat problémy s hygienou, či dokonce se zákony, proto použije takové látky, které byste běžně mohli získat i sami z potravin dostupných všude kolem. Jakákoliv extravagance by se v podobných přípravcích mohla vymstít, neboť přestože by nějaká rostlinka kdesi z Tibetu mohla být skutečně účinná, ověřit si to a hlídat si její kvalitu je pro malé obchodní firmičky (nemající obvykle nic společného se zdravotnictvím či dokonce výzkumem) neuskutečnitelné.
Přípravky se obvykle zvolí z těch, které jsou již po staletí obecné známé tím, že mají jakýsi pozitivní vliv na metabolismus. To zabraňuje nespokojeným uživatelům výrobce žalovat např. za klamavou reklamu, neboť výrobce se pochopitelně vymluví, že nemůže za to, že zrovna na vás jeho „zázračný“ přípravek složený z „prověřených“ látek neúčinkuje.
Jako důkaz účinků bývají použity neurčité, nic nedokazující a současně i nežalovatelné fráze typu „uvádí se“, „testovali jsme“ a pod., aniž by byly citovány jakékoliv důvěryhodné zdroje.
To, že byl tento „zázračný“ přípravek „představen v několika evropských časopisech“ si překládejte tak, že si firma zaplatila celostránkovou reklamu i v jiných zemích, což nikdy nepotvrzuje důvěryhodnost jakéhokoliv výrobku.

Složení a účinky dle distributora:

 1. Extrakt z ananasu

  Účinnou látkou má být bromelin, nacházející se ve stonku ananasu. Prý pozitivně ovlivňuje metabolismus tuků, takže má působit proti nadváze a tukovým polštářům. Organismus člověka má díky bromelinu lépe spalovat kalorie, uživatel se také má zbavit pocitů nadýmání (to samo o sobě zřejmě zůstane, jen o tom nebudete vědět :-).

 2. Extrakt z papájí

  Toto ovoce má obsahovat aktivní enzym „papain“, který rozkládá proteiny. Dochází tak prý ke zlepšení vylučování toxinů a omezování nadýmání.

 3. Extrakt z maté

  Má být bohatý na kofein, což znamená stimulující (ovšem my víme že jen krátkodobě) a tonizující účinky. Podporuje prý vytváření adrenalinu bez vyvolávání nervozity a bez vlivu na srdeční činnost. Tuky jsou prý radikálně vyloučeny místo toho, aby přecházely do krve.

SVELTFIZZ si můžete koupit výhradně u firmy VITA NATURA, s.r.o..

Výrobce: Laboratoire INELDEA c/o, 45 allée des Ormes Bat C, Sophia Antipolis, 06250 MOUGINS

Zdroj: VITA NATURA, s.r.o., Valašské Klobouky

Všechny výše uvedené informace o vlastnostech produktů jsou pouze tvrzením výrobce, dovozce či distributora daného produktu. Nezávislost a reálnost těchto tvrzení si musí každý posoudit sám.

Náš server nemá možnost výše uvedená tvrzení o produktech ověřovat, o těchto přípravcích tedy pouze informujeme, což rozhodně není doporučení jejich užívání.

Případné užívání jakýchkoliv potravinových doplňků je pouze na vaše vlastní riziko a zodpovědnost.

5 komentářů u „Šumivé tablety SVELTFIZZ“

 1. Objednala som si Sveltfizz sumive tabletky u VITA NATURA na Slovensku. Som velmi nespokojna, ani deku som neschudla. E-mailovu adresu ani telefon na slovensku firmu som nenasla. Ako dalej? Mozem ziadat naspat peniaze?

 2. Uhradila jsem VITA NATURA dobírku za zboží Sveltfizz 4 v částce 2.139 Kč (faktura č. 280111886), ale ze čtyř balení byla 1 tuba otevřená a prázdná. Obálka nebyla narušena, což znamená, že chyba byla způsobena u VITA NATURA při balení zásilky.

 3. Odebrala jsem od VITA NATURA Sveltfizz 3-25 kg. Po dobrání prvních 14 tablet jsem nezhubla ani 1 kg. Proto se obracím s přáním vrácení – jsou to dvě lahvičky. Co mám udělat? Nechci navrácení celé částky, ale stačí mi 50%.

 4. Objednala jsem si u VITA NATURA prášky kolem 700 Kč a bylo tam psáno, že pokud nesplní podmínky hubnuti vrátí mi peníze. Přibrala jsem bohužel, pošlou mi peníze?

 5. Objednali jsme si u VITA NATURA přípravek SVELTFIZZ, ale přišly nám na dobírku za 500 korun rostlinky jahodovníku. Na dodacím dokladu chybí jakýkoliv telefon na firmu VITA NATURA, a protože jsme z Teplic, až někam na Moravu to osobně řešit určitě nepojedeme, takže jsme o ty peníze asi přišli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..