Ligne minceur – mořské řasy s mnohostrannými účinky

Ligne minceur

Zhubnout a posílit zdraví organizmu můžete také s redukční kúrou Ligne minceur, kterou využijete pro redukci váhy, posílení imunitního systému, regeneraci organizmu, snížení cholesterolu, mladistvý a zdravý vzhled, pro výbornou fyzickou i psychickou kondici

Francouzský doplněk stravy:

Desetidenní kúra Ligne minceur – 60 tobolek pomůže odstranit 3 – 7 kg tělesné váhy a navíc příznivě ovlivní zdraví, podpoří funkci jater, štítné žlázy a imunitního systému.

Mořské řasy jsou nejkvalitnějším zdrojem lehce stravitelných bílkovin, vitamínů (A, B2, B12, C) a minerálů (vápník, zinek, hořčík, železo, jód, draslík, chróm, sodík).

Minerály a enzymy obsažené v řasách napomáhají tělu při rozpouštení tuků. Jód obsažený v mořských řasách normalizuje činnost štítné žlázy. Je-li jódu ve stravě nedostatek, může docházet k řadě poruch. Řasy dodáním jódu urychlují metabolizmus, což má kladný vliv na přeměnu potravy v energii, a tak dochází k úbytku váhy. Řasy navíc odnímají z těla těžké kovy, jsou velmi dobrým čisticím prostředkem organizmu, snižují také cholesterol v krvi.

Vláknina mořských řas zpomaluje vyprazdňování žaludku, zvyšuje pocit sytosti a snižuje tak energetický příjem. Hraje významnou roli při snižování nadváhy, navíc pomáhá snižovat hladinu cholesterolu, reguluje hladinu cukru v krvi a odvádí z těla škodlivé látky vzniklé při trávení potravy.

S Ligne minceur zhubnete přirozenou cestou, bez námahy, bez pocitu hladu, navíc budete respektovat zdraví celého organizmu.

Výhody kúry Ligne minceur

 • odstraňuje chuť k jídlu a navozuje pocit sytosti
 • působí na metabolizmus tuků a cukrů, zvyšuje jejich spalování
 • pomáhá vyloučit z těla toxické látky a přebytečnou vodu
 • posiluje imunitní systém
 • hubnete a současně respektujete zdraví celého organizmu
 • 100% přírodní a zdravá metoda

Použití Ligne minceur:

Během jídla se 3x denně zapijí sklenicí vody 2 tobolky.

Přípravek Ligne minceur byl schválen hlavním hygienikem ČR: HEM 350 – 29.9.03 – 27175

Cena Ligne minceur:

1 balení: 350 Kč
2 balení: 598 Kč
3 balení: 825 Kč
4 balení: 1.036 Kč

Všechny výše uvedené informace jsou pouze tvrzením výrobce, dovozce či distributora daného produktu. Nezávislost a reálnost těchto tvrzení si musí každý posoudit sám.
Náš server nemá možnost výše uvedená tvrzení o produktech ověřovat, o těchto přípravcích tedy pouze informujeme, což rozhodně není doporučení jejich užívání.
Případné užívání jakýchkoliv potravinových doplňků je pouze na vaše vlastní riziko a zodpovědnost.

Ligne minceursi můžete koupit bez předpisu na Internetu – využijte vyhledávání nahoře na stránce

Zdroj: PHILIPPE FRANCOIS – s.r.o. – výhradní dovozce pro ČR

3 komentáře u „Ligne minceur – mořské řasy s mnohostrannými účinky“

 1. dobrý večer možem užívat ligne minceur aj ked mam autoimunitné ochorenie štítnej žlazy so stádiom hypotyreozy a chchela by som aj schudnut poradte mi dakujem Daniela

  1. Dobrý den Danielo,

   1. Doplňky stravy jsou obvykle směsí neškodných bylin, které v lepším případě trošku pomohou, v horším případě i ublíží, neboť jejich kvalitu, složení ani účinnost na rozdíl od léků nekontroluje žádný nezávislý orgán či ústav.
   2. Máte-li jakýkoliv vážnější zdravotní problém, vždy se svým lékařem předem proberte používání jakýchkoliv léků či doplňků stravy kvůli možné kontraindikaci, vedlejším účinkům a pod.

 2. užívala som li gne minceur desat dní ale žiadne zmeny sa nedostavili ani schudnutie ani nič..

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..