Systém Naturhouse – zhubnout a žádný jo-jo efekt

natur-housePomocí vlastních specializovaných služeb a produktů nejvyšší kvality již NATURHOUSE pomohl více než 3 000 000 lidí k vytoužené postavě a individuálně je naučil se správně stravovat tak, aby si sami mohli svou postavu udržovat a přitom zdravě žít. Ve světě působí okolo 2000 poradenských center.

Zdravé hubnutí pod dohledem dietologa NATURHOUSE

Nejste ve svém úsilí sami. Podpoříme Vás. Hlavní přidanou hodnotou pro Vás je osobní dietetické poradenství zdarma a neustálý odborný kontakt s Vaším osobním dietologem (výživovým poradcem). Tajemství úspěchu spočívá v dobře definované profesionální metodě, která je v tomto sektoru jedinečnou.

Tělesná analýza a sestavení individuálního dietního plánu

Připravíme Vám osobní plán pro splnění Vašeho cíle. Nejde o přísnou dietu, ale o to naučit se jíst správně na základě změny stravovacích návyků. Tajemství spočívá ve výběru a správné kombinaci potravin na základě individuálních charakteristik každého člověka a změně životních návyků, rozvrhu hodin, výdeje energie apod. tak, aby Vaše fyziologické, biochemické a metabolické potřeby byly plně pokryty. Nemáte pocity hladu. Mnohé klientky naopak začaly jíst více.

Přírodní produkty

Váš dietní plán zpracovaný na základě osobní studie, kterou vám výživový poradce v našem centru Naturhouse sestaví, je doplněn patentovanými a osvědčenými přírodními produkty. Tyto produkty jsou exkluzivními výrobky z laboratoří Housediet a Kiluva, jejichž hlavní ingredience jsou výtažky z rostlin.

Pravidelné týdenní kontroly a konzultace

Snižování váhy je pečlivě kontrolováno každý týden prostřednictvím plánovaných návštěv u Vašeho osobního dietologa NATURHOUSE. Váš výživový poradce tak může kontrolovat vývoj váhy, přizpůsobit dietní vzorce a kontrolovat změnu stravovacích návyků.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..