Z Malajsie do Čech – Pure Jatomi

pure-jatomi-fitnessPure Jatomi nabízí širokou škálu kardiovaskulárního vybavení a víceúčelových systémů pro silový trénink včetně řešení pro core trénink. Přidejte se k Pure Jatomi a budete mít neomezený přístup k široké nabídce našich studiových lekcí, které jsou navženy tak, aby vyhovovaly potřebám všech našich členů, včetně jógy, pilates, body pump, kruhového tréninku, cyclingu nebo aerobiku. Tým Pure Jatomi vytvořil aktivní a přátelské prostředí, kde se všichni naši členové i hosté cítí jako doma. Věnujeme veškerou péči tomu, aby byl váš zážitek ze cvičení jedinečný. Neváhejte, připojte se k nám a objevte v sobě talent pro zdravý životní styl! Najdeme tréninkovou metodu pro každého. Nabízíme nejvyšší kvalitu za nečekaně přijatelné ceny!

Výzkumy potvrzují, že zdraví zaměstnanci, kteří jsou ve formě, jsou šťastnější a více produktivní. Je prokázáno, že fyzická aktivita zvyšuje imunitu a pomáhá předcházet nemocem. Cvičení také uvolňuje stres a produkuje endorfiny, takzvané hormony štěstí, které zvyšují energetickou hladinu.Náš moderní svět nás zahrnuje bezpočtem zařízení, která činí naše domovy a pracoviště méně fyzicky náročná. Abychom však udrželi naše těla zdravá a ve formě, musíme být fyzicky aktivní, tisíce let vývoje tento fakt nezměnil.

Chceme Vám pomoci, aby se Vaši zaměstnanci cítili zdravěji, měli více energie a méně stresu. Proto Vám team Pure nabízí korporátní členství a speciální programy vytvořené pro potřeby jakékoliv společnosti. Zde jsou výhody členství v Pure Jatomi:
• členství v největším řetězci fitness klubů
• skvělé vybavení za nízkou cenu
• dobře umístěné kluby s výhodnou otevírací dobou
• vysoce školený personál
• přizpůsobivá struktura plateb
• možnost využití sociálního fondu
• zjednodušená fakturace a správa členských účtů

Možnosti členství:

Pure Jatomi Platinum—Vstup do všech klubů Pure Platinum, Pure Health and Fitness a Pure Fitness v jakékoliv lokaci
Pure Jatomi Health and Fitness—Vstup do všech klubů Pure Health and Fitness a Pure Fitness v jakékoliv lokaci
Pure Jatomi Fitness – Vstup do všech klubů Pure Fitness v jakékoliv lokaci

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..