Cvičení na Praze 9 v Hammer Strength Fitness

hammerNaše moderní fitness tvoří unikátní posilovací stroje značky Hammer Strength a Life fitness rozmístěné na celkové ploše 400 m2.
Technologie Iso-Lateral přináší ten nejhladší konvergentní a divergentní pohyb.To dovoluje uživatelům cvičit oběma končetinami zároveň,nebo každou zvlášť, s různými zátěžemi na každé z nich. Stroje jsou konstruovány tak, aby byly vhodné jak pro začátečníky, tak pro pokročilé.
V kardio zóně naleznete dva běhací pásy, dva orbitreky a dvě stacionární kola. Solární studio je vybavenou špičkovými solárii Ergoline.

Nebojte se přijít. Náš vyškolený personál poradí každému, jak správně začít a dosáhnout svého cíle.
Máme bohaté zkušenosti se všemi typy postav, ženám předvedeme speciální program na redukci tělesného tuku.
Na baru vám ochotně poradíme ohledně úpravy stravy a sportovních doplňků.
Jako alternativu ke klasickému fitness můžou naši zákazníci využít skupinové lekce efektivního kruhového funkčního tréninku.
Na ploše více jak 100m2 vás čeká velké množství moderních pomůcek a variant tréninků, které nejsou nikdy stejné.
V teplých měsících pořádáme v krásném parku Podvinný Mlýn venkovní tréninky. Hammer Strength outdoor training kombinuje prvky funkčního tréninku, crossfit a bootcamp. Naši zkušení trenéři vás dle vašich možností donutí cvičit na maximum, zaútočit na své tukové rezervy a zvýšit svou kondici.
Snažíme se o to, aby u nás panovala dobrá a přátelská atmosféra, zakládáme si na osobním přístupu.
Zároveň si však stojíme za dodržováním základních pravidel slušného a sportovního chování, které vyžadujeme od našich návštěvníků.

Jsme spolupořadatelé Mistrovství České Republiky v Kulturistice a sami pořádáme Prague Outdoor Training Cup, což je vytrvalostní soutěž ve venkovním funkčním tréninku.
Spolupracujeme s programem MULTISPORT BENEFIT a BENEFIT PLUS – požádejte zaměstnavatele o prémie formou cvičení zdarma, které si může odečíst za daní.

Součástí fitness je i bar s kavárnou, kde si zde můžete kromě míchaných koktejlů vychutnat i výbornou kávu značky Tonino Lamborghini.
Espreso, které vám servírují naši proškolení baristé je z 80% arabika a z 20% robusta.
Novinka: Nemáte čas si u nás v klidu vypít kávu? Rádi vám připravíme kávu se sebou do speciálních uzaviratelných pohárků “ Coffee take away.“

Free wifi zona.

Zdroj: www.hammerstrength.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..