Hubnutí na Praze 10 – Kentoya fitness

kentoyaPosilovna Kentoya Fitness nabízí propojení profesionálních služeb v moderně vybaveném prostředí s přátelskou atmosférou. Na cvičební ploše o rozloze 400 m čtverečních naleznete světoznámé posilovací stroje Grün sport, které uspokojí jak začátečníky, tak i zkušené kulturisty. Pro klienty jsou připraveny výhodné členské balíčky, jednorázové vstupné, nebo vstup zdarma pro ty, kteří si chtějí atmosféru v Kentoya fitness nejdříve vyzkoušet. Tým zkušených trenérů zaručí skvělé výsledky a stálý sortiment kvalitních doplňků tu správnou podporu na cestě k vysněné postavě a aktivnímu odpočinku.

Fitness centrum
Posilovnu tvoří moderní posilovací stroje značky Grün Sport rozmístěné na celkové ploše 400 m2.Prostorné fitcentrum je rozděleno na čtyři místnosti.V kardio zóně naleznete stepper, dva orbitracy, veslovací trenažér, běhací pás a pět stacionárních kol. V ostatních odděleních je kompletní plejáda posilovacích strojů na veškeré partie s možností plynulého nastavení zátěže pomocí cihliček, nebo klasických kotoučů a oddělení s jednoručními činkami a nakládacími žerděmi.
Stroje jsou dimenzovány tak, aby byly vhodné jak pro začátečníky, tak pro pokročilé nebo závodníky. V posilovně můžete získávat svalovou hmotu, ztrácet nadbytečné kilogramy nebo obecně nabývat sílu. Činky máme od lehoučkých pro něžné víly, až po těžké pro náročné siláky. Budete mile potěšení přátelskou klubovou atmosférou, kde je každý vítán.
Nebojte se přijít, náš vyškolený personál poradí každému, jak správně začít a dosáhnout svého cíle. Máme bohaté zkušenosti se všemi typy postav, ženám předvedeme speciální program na redukci tělesného tuku.

Solárium
Solární studio nabízí profesionální přístroje s vysokým opalovacím výkonem. Turbo solária zajišťují krátké opalovací časy a pohodlí při opalování. S použitím krémů pro solária docílíte opravdu rychlého efektu.
V našem sportovním centru docílíte přirozeného stupně opálení díky horizontálním soláriím značky LUXURA 520TURBO a ERGO LINE 600, obě jsou podpořena klimatizací a hudbou. Solária mají obličejové zářiče pro intenzivní opálení, které se v případě potřeby dají vypnout.
Při opalování relaxujete. Dochází k přímému prohřátí svalů a jejich uvolnění. Působí blahodárně proti různým kožním onemocněním. Dodává pokožce vitamín D a Vašemu tělu novou energii.

Další služby:
Sportovní a rekondiční masáže
Přírodní léčitelství
Prodlužování řas
Odstraňování a redukce vrásek – vyhlazení pokožky v obličeji

Zdroj: www.kentoyafitness.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..