Nutrifit – výživové poradenství

Snižování nadváhy pod odborným dohledem

nutrifitChcete hubnout zdravě, bez hladovění a s běžnými potravinami? Jste nespokojeni a rozhodli jste se s tím něco udělat? Hledáte způsob jak sestavit vyváženou stravu během dne přímo pro Vás? Chcete si dosaženou hmotnost udržet? Cítíte, že potřebujete dohled a oporu?

Cílem poradenství je naučit Vás správným stravovacím návykům a pod odborným dohledem dosáhnout zdravé redukce váhy. Po skončení individuálního programu se budete ve výživě mnohem lépe orientovat. Budete vědět proč „zázračné“ tabletky, koktejly či módní diety fungují jen krátkodobě a jsou provázeny velmi častým jevem “jojo efektu“ a nejsou tak trvalým a už vůbec ne zdravým řešením nadváhy. Vyvarujte se tedy nerozumných diet a jejich nezdravých následků, zvolte zdravé hubnutí pod odborným dohledem.

Díky našim zkušenostem a Vaší odhodlanosti a píli se nám jistě společně podaří dosáhnout stanovených cílů a přání. Tím, že se zbavíte nadbytečných kilogramů, posílíte své zdraví, snížíte rizika mnoha chorob, odlehčíte kloubům a srdci, budete se cítit lépe a fit.

Správná výživa dětí

Lámete si hlavu s výživou dítěte? Jak má správně vypadat strava předškolních, školních, dospívajících či sportujících dětí? Nevíte jak zavádět příkrmy? Bojíte se, že má málo pestrou stravu a že mu chybí mu nějaké živiny? Odmítá Vaše dítě některé potraviny nebo je naopak velký jedlík a chcete předejít nadváze?

Správná výživa dětí je nezbytná pro zdravý růst a vývoj mladého organismu. Nezapomínejte, že dítě není „malý dospělý“, děti mají jiné potřeby a specifické nároky dané intenzivním růstem. Proto potřebují zajistit výživou přívod kvalitních živin. Optimální příjem energie je individuální, záleží na věku a pohybové aktivitě dítěte.

V dnešní době je třeba dbát i na častěji se vyskytující problém a tím je nadváha u dětí, která hodně souvisí s klesající pohybovou aktivitu (místo běhání venku častěji děti sedí u PC) a nadměrným příjmem sladkostí či skrytým tukem v potravinách jako hranolky, chipsy, hamburgery aj. Tento problém by měl být řešen zavčas, aby se v dospělosti nadváha neprojevila už zdravotními problémy.

Na druhou stranu aktivně sportující děti mohou potřebovat více živin než dospělý člověk. V tomto případě je důležité dbát na to, aby dítě díky náročnému sportu nehublo a dostalo ve výživě vše, co potřebuje. Nedostatečná výživa by mohla mít za následek zpomalený růst oproti vrstevníkům, pokles obranyschopnosti organismu aj. Získat zdravý základ v dětství je velmi důležité pro budoucí zdraví.

Zdroj: www.poradnanutrifit.cz

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..