Zhubněte zdravě a s chutí!

keto-dietSlyšeli jste už o dietě, které se říká PROTEINOVÁ DIETA KETODIET?
KetoDiet je ryze českou značkou na poli proteinových diet a představuje účinný, zdravý a bezpečný způsob hubnutí. Tento typ diety je znám také jako bílkovinná dieta, nebo nově i jako dieta ketonová.

VÝHODY PROTEINOVÉ DIETY
– zhubnete rychle a velmi efektivně
– nemusíte počítat kalorie
– nebudete mít pocit hladu
– průběh diety je velmi příjemný
– je ideální, při nedostatku času
– naučí vás pravidelnosti v jídle

JAK PROTEINOVÁ DIETA FUNGUJE?

Opravdu velmi jednoduše!
Základem KetoDiet je jídelníček, který se skládá z 5 denních jídel – v první fázi z 5 proteinových jídel KetoDiet. Tato jsou postupně nahrazována zpět běžnými jídly, bohatými na bílkoviny. Po celou dobu diety si také můžete dopřát nejrůznější druhy zeleniny.

Proteinová jídla KetoDiet mají snížený obsah cukrů a tuků a zároveň zvýšený obsah bílkovin. Díky tomu v těle dochází ke změně metabolismu a ke zcela přirozenému spalování uložených tuků. Proto jsou výsledky viditelné velmi rychle. Zvýšený příjem bílkovin dále zajistí, abyste neztráceli na svalové hmotě a zhubli skutečně jen to, co zhubnout máte – nadbytečné tuky.

KetoDiet proteinová dieta je určena pro bezpečné a rychlé hubnutí a jejím základem jsou 3 snadné kroky, které na sebe plynule navazují. Díky těmto kroků nejen efektivně zhubnete, ale hmotnost si i dlouhodobě udržíte. Zároveň se naučíte správně a pravidelně jíst, dodržovat dostatečný pitný režim a velmi pravděpodobně se s vervou pustíte do oblíbené pohybové aktivity.

DIETNÍ PLÁN KETODIET JE SNADNÝ!

-pravidelný jídelníček a dostatečný pitný režim
– 3 snadné kroky, díky kterým zhubnete svá nadbytečná kila
– chutná sladká či slaná proteinová jídla bohatá na bílkoviny
– minimum sacharidů i tuků
– důraz na konzumaci zeleniny a zeleninových jídel
-KetoDiet proteinová jídla jsou obohacena o vitamíny, minerály i 3,6 Omega kyseliny, které potřebujete pro zdravé hubnutí
– výživoví poradci, kteří vám poradí a povzbudí vás ve vašem snažení. ZCELA ZDARMA

3 KROKY KETODIET

1. KROK – HUBNETE RYCHLE A EFEKTIVNĚ
Jíte 5x denně speciálně vyvinutá proteinová jídla KetoDiet a navíc si dopřáváte dostatek zeleniny. V této fázi dochází k rychlým a výrazným úbytků hmotnosti díky navození stavu, kterému se říká ketóza, při níž se přednostně spalují uložené tuky – tedy ty, kterých se chceme zbavit! Zcela přirozeně! Tato fáze trvá obvykle 4 týdny.

2. KROK – VRAŤTE SE K RACIONÁLNÍMU JÍDELNÍČKU
V této fázi jíte 4x denně proteinová jídla KetoDiet + 1 běžné na bílkoviny bohaté jídlo a dostatek zeleniny. Rychlost redukce se mírně zpomalí a vaše tělo si začne zvykat opět na běžnou stravu. Tato fáze KetoDiet je důležitá pro dlouhodobé udržení dosažené hmotnosti a váš zdravější život! 2. krok trvá stejně dlouho, jako krok první.

3. KROK – STABILIZUJTE SVOU HMOTNOST
V poslední fázi KetoDiet jíte již jen 2 proteinová jídla KetoDiet + 3 běžná, na bílkoviny bohatá jídla. V tomto kroku dochází ke stabilizaci vaší dosažené hmotnosti a upevnění stravovacích návyků. Sport by měl být již běžnou součástí vašeho životního stylu.

Víme, že hubnutí není jednoduché a člověk často rychle ztrácí motivaci i sebejistotu. Proto je dobré mít po ruce někoho, kdo vás povzbudí a poradí vám. Součástí dietního plánu KetoDiet je proto výživové poradenství online zcela ZDARMA! Jednoduše s vámi budeme po celou dobu redukce!

KETODIET PROTEINOVÁ JÍDLA

V 1. kroku KetoDiet jíte pravidelně 5x denně speciálně připravené proteinové produkty – nápoje v mnoha příchutích, omelety, svačinky ve formě chutných tyčinek, nebo snídaňové kaše. Variant je mnoho!

A každé z těchto jídel má přesně stanovenou nutriční hodnotu, včetně obsahu sacharidů, tuků a především bílkovin proto, aby bylo dosaženo co nejlepších výsledků vaší redukce a tělo zároveň dostalo všechny živiny, které ke správnému fungování potřebuje.
PUSŤTE SE DO KETODIET HNED TEĎ!

Objednejte si produkty KetoDiet podle své chuti, nebo využijte přímo kombinovaných balíčků KetoDiet za zvýhodněnou cenu, ve kterém najdete výběr našich proteinových jídel uzpůsobených pro různé typy redukcí.

Nestyďte se a ptejte se našich KetoDiet výživových poradců kdykoliv budete potřebovat radu nebo podporu (online, telefonicky nebo emailem, sdílejte své zkušenosti na našem Facebooku a prožívejte dietu s ostatními.
ZELENINA A BĚŽNÁ JÍDLA VE VAŠEM JÍDELNÍČKU

V průběhu všech 3 kroků dietního plánu KetoDiet můžete jíst také vybrané druhy zeleniny v téměř neomezeném množství a v úpravě, která vám bude nejvíce vyhovovat. Dopřejte si zeleninu syrovou, vařenou, připravenou v páře, grilovanou, zapečenou, případně i orestovanou na malém množství kvalitního rostlinného oleje.

Zdroj: www.proteinova-dieta.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..