Hubněte doma s eshopem FITHAM

fithamFirma byla založena v květnu 1995, jako jedna z prvních specializovaných prodejen s vybavením pro domácí i profesionální posilovny v České republice. V roce 1996 pak byla zahájena i výroba vlastních strojů, které už v té době splňovaly ta nejpřísnější kritéria na funkčnost, bezpečnost a design. Za další rok byl pak sortiment firmy rozšířen o solária, potřeby pro bojové sporty a stolní tenis.

Prodejna, sklady:
Naše prodejna patří v současnosti mezi tři největší specializované obchody v ČR a ročně zrealizuje přes 15 000 objednávek po celé republice, k čemuž využívá skladů v Liberci, v Praze aOlomouci. Na prodejní ploše 400m2 je zde vystaveno přes 90 typů rotopedů, eliptiků, posilovacích strojů, běžeckých, veslařských trenažerů a široká nabídka potřeb pro aerobic, bojové sporty a stolní tenis. Prodejna se nachází několik set metrů od výpadovky na Prahu za obchodním centrem NISA na adrese Kubelíkova 679, Liberec 8, k dipozici je u ní parkoviště. Součástí haly jsou i sklady, veškeré zboží lze tedy v případě zájmu odvézt, případně se domluvit na dovozu našimy techniky.

Sortiment:
V naší nabídce najdete kompletní vybavení pro fitness, aerobic, stolní tenis, solária a bojové sporty. Výrobky 70 firem, od nejlevnějších až po plně profesionální modely. Široký sortiment rotopedů, crossových, běžeckých a veslařských trenažerů, steppery, posilovací stroje pro domácí i proficentra, potřeby pro stolní tenis, aerobic.

Naši zákazníci:
Našimi zákazníky jsou soukromé osoby, lidé, kteří si čím dál tím častěji uvědomují cenu svého zdraví, lidé po úrazech i vrcholový sportovci. Z profesionální sféry pak rehabilitační a lékařské provozy, školní, hotelové, klubové a firemní posilovny, veřejná wellness a fitness centra.

Nabízené služby:
Pro maximální spokojenost zákazníků zajišťujeme na všechny domácí stroje dopravu po celé ČR zdarma, v případě zájmu lze zboží dodat včetně montáže naším technikem. Výhodou nákupu u nás je i rychlé zajištění záručního i pozáručního servisu, u značkových strojů se záruční opravy provádí u zákazníka doma zdarma (zboží tak nemusíte jako obvykle nikam posílat či vozit, technik přijede k Vám a závadu odstraní).

Odborné poradenství:
Na prodejně i informační lince je Vám k dispozici kvalifikovaný personál, který Vám ochotně poradí s výběrem stroje vhodného právě pro Váš účel, s ohledem na Vaše tělesné proporce a finanční možnosti.

Zdroj: www.fitham.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..