Hubnutí a dieta s Wellnessia

wellnessiaWellnessia centrum péče nabízí: komplexní programy zdravého hubnutí, osobní dietní plán, dietní jídelníček, kurzy pro zdravé hubnutí, individuální konzultace s výživovým poradcem. Jsme tým nutričních poradců s šestnáctiletou praxí v oblasti výživy a zdravého hubnutí. Rychlá dieta není dlouhodobým řešením nadváhy, proto pracujeme s klienty na změně životního stylu.

Zázračná dieta neexistuje

Řídíme se heslem, že zdraví není jen nepřítomnost nemoci, ale celostní přístup k člověku kam patří výživa, kondice, psychika a celkový životní styl.

Naše centrum je určeno všem, kteří nehledají „zázračné diety“. Jsme tu pro klienty, kteří si chtějí upravit váhu a celkově pečovat o své zdraví. Ubíráme se ve stylu WELLNESS – což v překladu znamená „dobře vypadat a dobře se cítit“. Patří sem výživa a hubnutí, pohyb, relaxace, čištění a regenerace organismu, optimální dieta, pozitivní přístup k životu a vlastnímu tělu. Pomáháme lidem, kteří se rozhodli pro své zdraví něco udělat, aby se trvale cítili a vypadali lépe.

Nečekejte tedy od nás návod na zázračnou dietu, která vám zajistí rychlé hubnutí. Můžeme vás ale zbavit nezdravých následků předchozích nerozumných diet a pokusů o hubnutí. Společně vytvoříme individuální plán zdravého hubnutí, jenž zahrnuje i návod, jak si svou optimální váhu udržet. Zdravý způsob hubnutí pro nás není pouze o dietách, ani o hubnutí typu hladovění mající negativní dopad na vaše zdraví, ale trvalá a bezpečná úprava jídelníčku a návyků tak, že budete moci trápení s dietami jednou provždy hodit za hlavu.

Zdroj: www.hubnuti.org

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..