Praha 3 cvičí v HIT Fitness Flóra

hit-fitness-floraTradiční sportovní centrum s vysokou společenskou úrovní, s motivační atmosférou a netradičním designem. Poskytuje širokou škálu sportovních aktivit i regeneračních a relaxačních služeb.
K dispozici bezbariérový přístup i zázemí. Dětský koutek a prostor recepce s kavárničkou a dobrým italským café. V prostorách centra můžete využít obchod s doplňky výživy
i služby dámského zkrášlovacího studia.

Posilovna HIT Fitness Flóra
HIT Fitness Posilovna je vybavena několika desítkami přístrojů, které pomáhají formovat celé tělo. K protahování je vyhrazena strečinková zóna, k dispozici prostor pro funkční trénink.
Rozsáhlá aerobní zóna (rotopedy, běhací pásy, veslotrenažery) pomáhá zahřát tělo před tréninkem i spalovat tuk. V posilovně působí zkušení trenéři, kteří poskytují komplexní služby v obasti osobních tréninků a stravovacích návyků.
Neváhejte využít služeb kvalifikovaných trenérů!

Aerobic a jóga
Každý den včetně sobot a nedělí můžete absolvovat různé formy aerobicu, p-classu, body stylingu, tae-bo nebo Fit-boxu pod vedením zkušených cvičitelů.
V malém sálu provozujeme jógu, pilates, cvičení s míči, flexi-bar, strečink.

Squash
Naše 3 kurty značky ASB jsou připraveny po celý den na Vaše dělová podání či vytříbené „kraťasy“. Samozřejmostí je půjčovna i prodejna s raketami, míčky a speciální obuví.

Spinning®
Spinning® je vysoce aerobní cvičení na speciálních kolech-trenažérech za doprovodu motivující hudby a pod vedením zkušených instruktorů.
V HIT Fitness Flóra je připraveno 18 kol. Jedna lekce trvá 55min a někteří instruktoři jsou opravdu dost drsní.

Solárium
Solária – opálené a vypracované tělo nemá chybu!
Kvalitnější opálení zajistí krémy a oleje k prodeji na recepci.
V HIT Fitness Flóra se můžete opalovat ve dvou soláricích typu Ergoline a Mega Sun.
Výkon solárií je 4,2kW včetně obličejových opalovacích výbojek.

Masáže, infrasauna a sauna
Sauna – Ideální forma odpočinku je prohřátí těla v sauně. Suchá tzv. finská a je zahřívána na 90°C. Při této teplotě dochází k uvolňování svalového tonusu a zároveň k vyplavování nezdravých látek póry v pokožce. Sauna je vynikajícím prostředkem ke zvyšování odolnosti a posilování imunity organizmu.
Služba je privátní, objednat lze na recepci.
Infrasauna – narozdíl od finské sauny v ní teplota dosahuje jen kolem 50°C. Organismus se ochlazuje pocením, takže výsledek se blíží efektu klasické sauny. Infrasauna je výbornou relaxací pro unavené klouby a svaly i jako prevence proti nemocem a únavě.
Služba je privátní, objednat lze na recepci.
Masáže – v HIT Fitness provozujeme masáže klasické i relaxační.

Zdroj: www.hitfit.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..